הורוסקופ יומי יום שני 2021

הורוסקופ יומי 25.10.2021 – יום שני – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

עוד יום עמוס ודחוס למדי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מירב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

דלי

לפניכם עוד יום חביב, משעשע שעשוי להיות לא שגרתי ושמתאים להשתתפות במפגשים מקצועיים, חברתיים או רומנטיים וזה הזמן הנכון להציג את  רעיונותיכם היצירתיים, אך הימנעו מהגזמה. שיוט הירח בבית ההנאות והכיופים, גורם לכם להראות מושכים יותר ולכן תזכו היום בהרבה תשומת לב מהסובבים.  לכן גם הפנויים והפנויות שביניכם יהיה קל יותר היום לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני.

דגים

אתם לא במיטבכם, העולם הרגשי שלכם מאוד מודגש היום ולכן יתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. בכול מקרה אל תניחו ללחצים להסיט אתכם מהעיקר. החצינו היום את הצד הטיפולי שבכם, גלו יותר איפוק, סלחנות וותרנות. ייתכן ומפגש עם מישהו מהעבר יעזור לכם לראות את הדברים בדרך חדשה ויסייע לכם להתמודד עם הסיטואציה שאתם חווים.

 

טלה

יום די אנרגטי שמוצלח להפגנת יצירתיות בפתרון בעיות מקצועיות ואחרות. זה עשוי להיות יום מאוד תזזיתי, עמוס בתקשורת ופגישות, אולם בכול מקרה שימו לב למוצא פיכם, זאת מכיוון שלמילים יש היום עוצמה רבה מהרגיל ומצד שני החשיבה שלכם רגשית מדי ויכולה לתרגם את הנאמר בצורה שגויה ולא אובייקטיבית. עם זאת תוכלו היום לפעול בכמה כיוונים בו זמנית, יהיה לכם קל יותר לקלוט חומר לימודי או מידע חיוני.

שור

אתם נוטים להתעקש היום על דעותיכם. עניינים הקשורים לרכוש או כספים יכולים לעורר ויכוחים. כמו כן ייתכן שיתעורר בכם צורך לבזבז כספים ולערוך קניות ולו לשם ההנאה שבקניה. בכול מצב, מומלץ שתפעלו היום ביתר זהירות והפעילו שיקול דעת, רצוי שתקשיבו גם לקול הפנימי ואל תמהרו להאמין להצעות מפתות, שאולי טומנות בחובן מצגי שווא.

 

 תאומים

זהו יום מוצלח יחסית בזכות הירח שממשיך היום לשייט במזלכם, מה שמעורר את המרץ ומגביר את המוטיבציה שלכם. על כן אתם יכולים להניע את העניינים שלכם במרץ קדימה, בתבונה וברגישות לצרכי הסובב. נראה שקשרים משפחתיים יכולים לסייע לכם כעת בכול הקשור לענייני עבודה ונראה גם שבעיה זוגית תוכל להיפתר כעת בעזרת סיוע מגורם משפחתי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1