הורוסקופ יומי יום שלישי 2021

הורוסקופ יומי 19.10.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

נושאי בית ומשפחה ממשיכים גם היום לדרוש תשומת לב, וכדאי לנקות משקעים שהצטברו כדי לפתוח דף תקשורתי חדש פתוח ואם אפשר גם שמח יותר.

 

דלי

חזרתו של מרקורי להילוך רגיל בבית הרומנטיקה שלכם יכולה להחזיר אהבה שקצת נעלמה או לחילופין להחזיר את הרגש למערכת יחסים שהתקררה. לשיקולכם.

דגים

חזרתו של מרקורי במזל מאזניים מאפשרת לכם להרגיע את הרוחות ואת אי הודאות של הזמן האחרון. זמן טוב לחזור לקרקע, בעזרת בני משפחה ואנשים אהובים.

 

טלה

הירח שוהה היום במזל שלכם ומביא איתו יום נוסף של נוכחות מחוזקת, ויכולת לקדם את מה שחשוב לכם באמת. הגיע הזמן להזיז דברים, ובעוצמה.

שור

יש לא מעט תכניות ליום הזה אבל אתם עדיין לא במיטבכם. זהו זמן להוריד הילוך, להתבונן בדברים מבחוץ ללא מעורבות יתר ולעשות רק את ההכרחי. יזמות חדשות – ממחר.

 

 תאומים

זהו, סוף סוף זה נגמר: מרקורי חוזר היום באופן רשמי להילוך רגיל, מה שאומר שהגיע הזמן לנשום לרווחה, למצוא את הארנק או המפתחות, ולחזור לקבוע פגישות

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1