הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 17.06.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

מעבר הירח לבית הכספים, יוצר צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים, אך רצוי שבמקום שתבזבזו כספים, תחשבו על פתרונות יצירתיים לבעיות הפיננסיות שלכם ותתייעצו עם אחרים. למען האמת, אתם לא ממש מציאותיים כרגע בראייה הכלכלית ואתם עשויים להתפתות די בקלות להאמין למישהו שמספר לכם על דרך קלה להרוויח המון כסף, או לקנות "מציאות" באיזה בזאר.

דלי

מעבר הירח למזלכם, יאושש אתכם במהירות בסוף השבוע וימלא אתכם מרץ רב וידרבן אתכם להיות אקטיביים ויוזמים. מיקום הירח תורם מאוד לשיפור מצב הרוח ולחיזוק הביטחון העצמי, ותורם לאנרגטיות רבה ולמוטיבציה שלכם להתחלות חדשות. כדאי שתנצלו זאת היום כדי להתפנק עם בני הזוג, באיזו פעילות יצירתית ולא שגרתית ואם אתם פנויים עדיין מקשר זהו בהחלט יום מצוין כדי לפגוש את אהבתכם.

 

דגים

מעבר הירח לבית מצולות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים, דורש מכם להוריד את רמת הפעילות ולכן אל תמהרו לתכנן או להתחייב לתכניות לסוף השבוע. מעבר הירח לבית מצולות הנפש, משנה בקיצוניות את מצב הרוח החברותי שליווה אתכם בימים האחרונים וגם מחליש אתכם אנרגטית, ומצד שני יכול להגביר את הבלבול ולשבש את תכניותיכם. עדיף שתקדישו את היומיים הקרובים למנוחה או לפעילויות קלילות ומבדרות, בסביבה נעימה, תומכת ומפרגנת.

 

טלה

מעבר הירח לבית החברים והאירועים, מציין שמצפה לכם סוף שבוע מעניין ולא שגרתי ולא מן הנמנע שתתקלו גם באירועים מפתיעים ולא צפויים. ככל שתהיו ספונטניים, חברותיים ויצירתיים יותר, כך  תוכלו גם ליהנות יותר ביומיים הקרובים מהתרחשויות השונות ויהיה לכם קל להסתגל ולזרום עם קצב העניינים שהופך מהיר, מרגש וחסר רציפות.

שור

מעבר הירח לבית הקריירה לא כל כך יוכל למצוא את ביטויו בסוף השבוע הזה אם אינכם עובדים ביומיים הקרובים, אך הוא בהחלט יכול לגרום לכם להיות מעשיים ויוזמים, או קשוחים, שיפוטיים ונחושים יותר. כדאי שתנתבו את האנרגיה הזו כדי למלא התחייבויות לבני המשפחה, לטיפול בנושאים שונים שדחיתם ונראה שיהיה די מוצלח אם תצאו איזה בילוי משותף בחברת כמה מהחברים לעבודה.

 

 תאומים

אתם מתמלאים היום באנרגיה נמרצת והרפתקנית יותר ויתכן שמרוב התלהבות תנסו להיות בכמה מקומות בו- זמנית. מעבר הירח לבית הרחבת האופקים מגביר את הסקרנות וזקוק לריגושים רבים לכן, זהו אחד מסופי השבוע המוצלחים לטיולים, לסדנאות ולכל פעילות או התנסות לא שגרתית. אולם אין זה מבטל את הצורך בנקיטת זהירות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1