הורוסקופ יומי יום שבת 2022

הורוסקופ יומי 18.06.2022 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

הירח שמשייט היום במזל דלי, עשוי לגרום לכם להיות עקשנים, מעשיים ומחושבים ואולי אף יביא לחלק מכם רעיונות יצירתיים איך לעשות יותר כסף. מצד שני, יתכן שהדבר יעורר דווקא את הצד הצרכני שבכם ויעודד אתכם להוציא את כספיכם בספונטניות, על מוצרים שאינם הכרחיים כרגע. לכן, רצוי שתמנעו היום מלהתקרב למרכזי קניות ושעשועים שעלולים לפתות אתכם לבזבוזים, או שתגבילו מראש את הסכום שאתם מקציבים לעצמכם.

דלי

הירח במזלכם ממשיך למלא אתכם באנרגיה אולם היצמדותו לסטורן הנוקשה יכול לגרום להרגשה כבדה ומדכדכת בשעות הערב והלילה. ייתכן שלא תהיו מספיק אובייקטיביים היום וזה יכול לגרום לכם להבין התרחשויות מסוימות בצורה לא נכונה. כדאי שתיקחו זאת בחשבון, שדיאלוג נכון עם הצד השני ובעיקר נכונות להקשיב ולהתגמש יסייעו לכם לצאת בשלום מכול סיטואציה.

 

דגים

אתם עדיין נטולי אנרגיה ולכן השבת הזו מתאימה בעיקר למנוחה ולעריכת סדר במחשבות. הירידה האנרגטית שנמשכת אצלכם היום, בשל שיוט הירח, בבית מצולות הנפש תגרום לרבים מכם להעדיף לבלות את היום הזה בבית או בסביבה שקטה ורגועה. בכול מקרה קחו את ההתרחשויות ברוגע וברוח טובה, תזרמו עם הדברים ואל תיקחו שום דבר באופן אישי.

 

טלה

קצב העניינים ממשיך להיות מהיר ולפעמים אף לא צפוי ולכן אתם זקוקים היום לריגושים ולחברת אנשים מעניינים, אחרת תשעממו. הירח, שמשייט בבית החברים, יעודד אתכם לצאת לבלות ולקחת חלק באירועים חברתיים בהם תיתכן אולי היכרות מעניינת, תקבלו מידע מעניין או שתתעשרו ברעיונות חדשים. מומלץ שתנצלו את השבת הזו כדי לעשות משהו מיוחד ומרגש שאולי מעולם לא עשיתם. תיתכן אף היכרות מעניינת, בעיקר אם אתם מחפשים קשר רומנטי מיוחד.

שור

מומלץ שתתגמשו היום, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי. אתם אנרגטיים ומעשיים היום ולכן הייתם יכולים להספיק לעשות הרבה יותר דברים מהרגיל, עם זאת תיתכן היום גם נטייה לנוקשות ואולי אף לדאגנות לא שגרתית ויתכן אפילו שנושא מסוים באמת מטריד אתכם. עם זאת נראה שעדיף שתניחו לדברים האלה היום כדי שתוכלו להתפנות להתעסקות בעניינים מהנים יותר.

 

 תאומים

זהו בהחלט יום שבת נפלא לכל פעילות ולכל מטרה. הירח שעדיין משייט במזל דלי ימשיך למלא אתכם במצב רוח אופטימי ובאנרגיות נמרצות וחברותיות שזקוקה לפעילות מעניינת ולא שגרתית. מיקום הירח עשוי לדרבן אתכם לחשיבה רעיונית וראייה רחבה ולכן זהו יום מצוין לחשיבה פילוסופית ולתכנון תכניות לזמן הקרוב והרחוק.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1