הורוסקופ יומי יום ראשון 2022

הורוסקופ יומי 19.06.2022 – יום ראשון – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

השבוע נפתח בקצב התרחשויות מהיר, הרבה שיחות ואולי גם נסיעות שחלקן אולי יהיה לא מתוכנן. התקשורת שלכם עם הסביבה תהיה רגשית היום, לכן תיתכן נטייה לייחס משמעות עמוקה לשיחה מסוימת היום. עדיף שתנסו להיות יותר אובייקטיביים ותבחנו את הנושאים שמעסיקים אתכם מזוויות נוספות.

דלי

השבוע הזה נפתח בקצב קצת חלש בגלל מעבר הירח לבית הכספים שלכם, מה שבדרך כלל מעודד את הצדדים החומרניים והצרכניים שלכם, אך לפעמים גם יכול לזמן לכם רעיונות יצירתיים והזדמנויות, להגדלת הכנסותיכם, בעיקר אם תהיו ערניים. עם זאת, המעורבות הרגשית שתגבר בשיקוליכם, יכולה לגרום לכם גם להוציא כספים מעבר לתכנון.

 

דגים

נצלו את היומיים הקרובים לקידום ענייני העבודה, אך גם הפגינו רגישות והקדישו את שעות הערב לבני הזוג. השבוע נפתח במעבר הירח למזלכם, מה שימלא אתכם היום באנרגיה ובמוטיבציה רבה  שמעודדת התחלת שבוע נמרצת, תחרותיות ואולי גם איזו יוזמה ברוכה או יומרנית. רבים מכם יחושו היום בולטים יותר ותשומת הלב הרבה שתקבלו תעודד לעליה וחיזוק משמעותי בביטחון העצמי שלכם.

 

טלה

השבוע הזה נפתח במעבר הירח לבית מצולות הנפש ותת המודע ולכן האנרגיה שלכם תהיה נמוכה ביומיים הקרובים, מה שיכול לעודד שיבושים, קשיי ריכוז ובלבולים. כדי להקטין את הנזק, מומלץ שתגלו יותר ערנות תהיו מסודרים ומאורגנים, תמנעו מקבלת החלטות חשובות וגם תקפידו בכל כללי הזהירות במהלך העבודה ובשעת הנהיגה.

שור

השבוע נפתח במעבר הירח לבית החברה והתכניות לעתיד, מה שאומר שמצפה לכם יומיים נפלאים וחברותיים שמתאימים ליצירת קשרים מכול הסוגים, וגם לבילוי, להנאה ולאהבה. על כן מומלץ שתרתמו את האנרגיות האלה היום להשתתפות במפגשים שונים, מכיוון ששם מצפות לכם ההזדמנויות או שלפחות תוכלו לצור קשרים מועילים וגם לשמוע על חידושים מעניינים.

 

 תאומים

היומיים הקרובים עשויים להיות לחוצים מאוד ולוחות הזמנים יהיו צפופים יותר. זאת בעקבות מעבר הירח לבית הקריירה, שגם יגביר את האמביציה ויעודד אתכם לשנס מותניים ולהשקיע את האנרגיה שלכם בענייני העבודה- קריירה שלכם. מצד שני כדאי להיזהר מלמשוך תשומת לב שלילית ורצוי להפגין יותר איפוק, רצינות ובגרות, כיוון שאם לא תשלטו מספיק בעצמכם אתם יכולים להסתבך בלרלורים וחיכוכים מיותרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1