הורוסקופ יומי יום שלישי 2022

הורוסקופ יומי 21.06.2022 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

מעבר השמש היום למזל סרטן ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם, מציין שבמהלך השבועות הקרובים יהיה לכם קל לשפר ולהעמיק את הקשר קיים או להתחיל קשר רומנטי או שותפות חדשה. להרמוניה בניכם ביחסים האינטימיים או עם שותפים לעבודה תהיה יותר חשיבות בעינכם וזוהי גם תקופה טובה למשא ומתן ולמציאת שותפים בתחומי החיים השונים, אם כי יתכן שתצטרכו להתגמש ולוותר קצת על האגו שלכם כדי להשיג "שלום בית". לפנויים ולפנויות שביניכם יהיו בשבועות הקרובים הרבה יותר הזדמנויות ולכן כדאי לשדרג גם את ההופעה החיצונית.

דלי

התקופה הקרובה תבחן אצלכם בהישגיות בעבודה ובהוכחת יעילות גבוהה יותר, בעקבות מעבר השמש אחר הצהרים לבית העבודה והבריאות שלכם שבמזל סרטן. ייתכן שגם המודעות וההבנה שלכם בנושאים הקשורים לבריאות תגבר ולכן תחושו צורך להתחיל בדיאטה או להגביר את הפעילות הגופנית והספורטיבית. אצל רבים מכם עשויה להתחזק הנטייה לחנך ולבקר אחרים, אך עדיף לא לפעול כך ובמקום שתעזרו ותייעצו.

 

דגים

זו אחת התקופות הנעימות ביותר בשנה עבורכם והזמן המתאים לצאת לחופשות וטיולים, מכיוון שהשמש נכנסת היום לבית ההנאות, היצירה והילדים שלכם. תוכלו לקבל מעכשיו יותר תשומת לב מהסובבים והדבר בהחלט ישתלם לפנויים ולפנויות שביניכם שיחושו מושכים ומחוזרים יותר.  קרוב לוודאי שגם תחושו צורך עומק רגשי רב יותר במערכות היחסים שלכם, אך יתכנו גם מצבים שיגרמו לכם לאבד שליטה ולפעול בצורה דרמטית ומוגזמת מדי.

 

טלה

מעבר השמש לסרטן שהוא גם היום הכי ארוך בשנה וההתחלה הרשמית של הקיץ, אולם עבורכם זה מציין, שענייני מגורים יודגשו במהלך ארבעת השבועות הקרובים, ויתכן שיתעורר בכם הרצון למעבר או לשיפוץ הדירה או אפילו להרחבת המשפחה. ייתכן שבשבועות הקרובים יגבר בכם הצורך לסייע לבני המשפחה או לשתפם במשהו אישי מאוד.  בתקופה זו אתם תהיו רגישים יותר וזה הזמן להיזכר גם בחברים מהעבר ואולי אף הגיע הזמן לחדש עימם קשר או אפילו כדי לארגן איזו פגישת מחזור קיצית.

שור

מעבר השמש לבית החשיבה, הלמידה והתקשורת, יגביר בארבעת השבועות הקרובים את סקרנותכם,אך גם קצב ההתרחשויות יואץ ולכן, יתכנו הפתעות או הפרעות בלתי שגרתיות. כדאי לנצל תקופה זו לקורסי השתלמויות, לשיתוף הפעולה עם קרובי משפחה, השכנים, החברים והשותפים לעבודה, לפחות ברמת התקשורת היומיומית. הבעיה, שבתקופה זו אתם עלולים להיות יותר מדי אימפולסיביים או חסרי סבלנות לזולת.

 

 תאומים

מעבר השמש לבית הכספים מציין, שבארבעת השבועות הקרובים אתם עשויים להיות חומרניים יותר, אך זה הזמן לנסות לייצב את מצבכם הכלכלי בדרכים שונות ומגוונות ולקביעת סדר עדיפות חדש לגבי הוצאת כספיכם.   חלק מכם עשוי לעשות כעת תפנית מסוימת ולנסות ללכת לכיוון מקצועי שונה או לחפש מקורות הכנסה נוספים. בתקופה זו ייתכנו הצעות מפתיעות וזה בהחלט זמן מצוין עבורכם למשא ומתן בנושא שכר ותנאי עבודה משופרים. אולם עשויים להיות גם ויכוחים או אפילו עימותים בנוגע לכספים ולדרך ניהולם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1