הורוסקופ יומי יום חמישי 2022

הורוסקופ יומי 23.06.2022 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

מעברו של ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הבריאות והעבודה שלכם, יעודד ויעזור לכם לשפר את בריאותכם, להכניס סדר ולשפר את העיצוב של מקום עבודתכם ובעיקר את היחסים שם. תוכלו אף ליצור קשרי עבודה חדשים ביתר קלות. כדאי בהחלט לנצל את התקופה הקרובה ולשים לב יותר גם לנושאי הבריאות השונים. זה גם הזמן המתאים ביותר להפסיק לעשן, להתחיל בדיאטה, אימוני כושר או להיגמל מכל הרגל לא אסתטי או לא בריא אחר.

דלי

מעבר ונוס, כוכב האהבה, לבית היצירה והנאות החיים יעניק לכם תקופה בת כמה שבועות של שכרון חושים נעים, יצירתי ורומנטי.  ונוס יכולה לעורר בכם את הצורך לבלות יותר בטיפוח תחביבכם, לצאת יותר לבלות וגם ליהנות הרבה יותר בחברת ילדיכם. אצל חלק מיקום ונוס עשוי להתחבר לנושא ההיריון או לידה. מצד שני, המשמעת העצמית ירודה יותר ותיתכן נטייה לנהנתנות יתר, להיסחפויות ולהגזמות. לפנויים ופנויות – הפופולריות שלכם תגבר ותחזק את הביטחון העצמי ובהחלט ייתכנו בתקופה זו היכרויות נעימות ולרוב מוצלחות מאוד, לכן כדאי שתקדישו יותר זמן לנושא.

 

דגים

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל תאומים, מעודד בילוי ומתן תשומת לב מוגבר לענייני המגורים והמשפחה. הצורך ליצור אווירה הרמונית סביבכם יגבר כעת ותהיה לכם יכולת ונכונות לגשר ולהשכין שלום גם בין בני המשפחה. ייתכן שתחושו צורך לשנות את הגוון או את עיצוב המגורים וזהו בהחלט הזמן הנכון לנסות להוציא את זה לפועל.

 

טלה

זה הזמן להראות ולומר לאנשים הקרובים אליכם כמה אתם אוהבים ומעריכים אותם. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית החשיבה והתקשורת, יתרום לחיזוק הקשרים שלכם עם הסובבים בסביבה היומיומית כגון: אחים, אחיות ושכנים. ייתכן שבשבועות הקרובים תחושו צורך לקשט ולהשקיע בעיצוב הגינה וסביבות המגורים. לפנויים ולפנויות – זהו הזמן להרחיב את גזרת החיפוש ולגייס לעזרתכם גם באינטרנט.

שור

מעברו של ונוס, כוכב היופי והאהבה ושליטתכם האסטרולוגית למזל תאומים, עשוי לעודד אתכם בשבועות הקרובים להשקיע יותר אנרגיה בנושאים החומריים ויתכן שתוכלו למצוא דרכים להרוויח יותר כסף בפחות מאמץ.  מצד שני, כדאי שתהיו ערים לעובדה שמיקום זה של ונוס יכול לעודד גם בזבזנות ונהנתנות, ולכן חשוב להיות מבוקרים יותר ולא להיסחף בהוצאת כספים מוגזמת בתקופה זו.

 

 תאומים

מצב הרוח ילך וישתפר היום, בעקבות מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה למזלכם.  בשבועות הקרובים יתחזק הביטחון העצמי שלכם, יהיו לכם יותר סיבות לחייך ולהפגין אופטימיות כובשת, נדיבות ואנרגיות חיוביות. זה הזמן גם לשדרג את הופעתכם, וכדאי שתניחו לספונטניות שבכם לפרוץ החוצה ובעיקר בטאו את צרכי האהבה שלכם ברגישות ויצירתיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1