הורוסקופ יומי יום חמישי 2022

הורוסקופ יומי 23.06.2022 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

סרטן

אהבתכם עשויה לעבור מהיום למשך השבועות הקרובים למקום רוחני יותר, זאת בעקבות מעברו של ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל תאומים ויתכן שהדבר יעורר בכם את הנכונות להקריב למען מישהו או מישהי שאתם מאוד אוהבים. לחלק מכם תיתכן במהלך השלושה וחצי השבועות הקרובים התאהבות מיוחדת ולא שגרתית  במישהו או מישהי ומסיבה כלשהי אתם לא תחפצו לחשוף את הקשר ברבים.

 

אריה

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית החברים מציינים שזה בהחלט הזמן לצאת, להיפתח, להכיר ולהרחיב את המעגלים החברתיים שלכם ולהשקיע יותר בשיווק עצמכם. ונוס, תגביר את היצירתיות או את הפופולריות וכושר השכנוע שלכם וכדאי שבשבועות הקרובים תגבירו את השתתפותכם באירועים ובפעילויות חברתיות. במקרים מסוימים, ידידות עשויה להפוך בתקופה הקרובה לסיפור אהבה.

בתולה

ונוס, כוכב היופי והאהבה, תעבור היום למזל תאומים ולבית הקריירה והתדמית הציבורית. השפעתה העיקרית תהיה בשיפור תדמיתכם ובתחום הקריירה, שם הדברים אמורים לזרום בצורה חלקה יותר בתקופה הקרובה מאחר שיהיה לכם קל יותר להתחבב ולשפר את האווירה עם אלה שאתם עובדים עמם. במקרים מסוימים תתכן אף התאהבות במישהו/י מהעבודה או בדמות סמכותית או בוגרת שעשויה ללמד אתכם דברים רבים.

 

מאזניים

מעבר ונוס, שליטכם האסטרולוגי למזל תאומים מציין שזו תחילתה של תקופה מצוינת לחיזוק ולקשירת קשרים חדשים עם אנשים וגורמים שונים, במהלך קורסים, השתלמויות נסיעות, טיולים ובעיקר עם חו"ל. זה הזמן לשנות את הגישה שלכם לאהבה ואם אתם פנויים מקשר יתכן שתיפתחו למערכת יחסים שונה ופתוחה יותר, בעקבות מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, היום לבית הרחבת האופקים.

עקרב

מעברו של ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל תאומים, תגביר גם את תשוקתכם לכוח, השפעה וכסף. בשבועות הקרובים יהיה לכם קל יותר להשיג כסף ממיקור חוץ ויתכן שתחושו צורך להשקיע במוצרי אופנה, אמנות ויופי.  עוצמת הרגשות שגוברת תגביר את התשוקה החומרית, הפיזית ולפעמים גם את החשדנות ולכן קשר אהבה או שותפות שיתחילו בתקופה זו יכולים להיות אינטנסיביים, או תובעניים אך לבטח ישפיעו עמוקות על חייכם.

קשת

זו תחילתה של תקופה נחמדה שמוצלחת בדרך כלל, להיכרויות, למשא ומתן, יצירת שותפויות ולגישור ופתרון בעיות שונות בחיי הזוגיות וביחסים קרובים. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הזוגיות והשותפויות שבמזל תאומים מעורר בדרך כלל את הצורך בשיתוף פעולה הרמוני ובפיוס, אם כי לפעמים תתכן גם רכושנות יתר כלפי בני הזוג ותחושת קנאה וחשדנות. לפנויים ולפנויות שבכם זהו בהחלט הזמן לצאת יותר לפגישות היכרות או לקבל החלטה לגבי העמקת הקשר הקיים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא