הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 24.06.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

זהו סוף שבוע אנרגטי שמצוין להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. הירח שבבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים  יגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם וזה מתאים מאוד לסוף שבוע משחרר, מלא בריגושים, בו יהיה לכם קל לשעשע גם אחרים, להתיידד במהירות ולכבוש לבבות, אם אתם פנויים לקשר חדש.  לכן, מומלץ שתנצלו את סוף השבוע לבילוי ולרומנטיקה, להתעסקות בתחביבים, לפעילות חברתית נמרצת, או לבילוי מהנה בחברת בני הזוג, הילדים והחברים.

דלי

סוף השבוע יתאים לבילויי ואירוח באווירה ביתית, למפגש מפתיע עם מישהו מהעבר  ולביקורים משפחתיים, בעיקר אצל ההורים. מעבר הירח לבית המשפחה היום יעודד אתכם להציב את המחויבויות המשפחתיות במקום הראשון וארוחה משפחתית באווירה נעימה תמלא אתכם בהמון אנרגיה טובה. אם אתם נמצאים כרגע על פרשת דרכים, או שדברים שטרם נסגרו מהעבר שבים להטריד אתכם, סוף השבוע הוא זמן מצוין בכדי להתייעץ, ללבן או אפילו רק להיפתח ולפרוק את הדברים שמעיקים עליכם בשיחה רגועה עם אדם קרוב.

 

דגים

סוף השבוע מתאים להתאווררות מענייני היום, אך מאחר שאתם עשויים לגלות קוצר-רוח ולהשתעמם דיי מהר ביומיים אלה, כדאי לגוון בפעילות מרגשת ומאתגרת יותר. הירח שיתארח בסוף השבוע בבית החשיבה והתקשורת גורם בדרך כלל להגברת קצב ההתרחשויות וגם את הצורך לתקשר ולהחליף דעות עם אחרים. לכן היומיים הקרובים מתאימים למפגש חברים באיזה מקום מקסים, לטיול רגלי בשניים בטבע או על שפת הים.

 

טלה

הגזרה הכלכלית תצבור תאוצה בסוף השבוע וזה יכול לעודד יציאה למסע קניות יקר ולא הכי חסכני. לכן עדיף שתכינו רשימה ותיצמדו אליה, כך תוכלו לשלוט יותר בדחפים הרגשיים שמדרבנים בכם את הצרכים הצרכניים כעת. אולם ייתכן שבשל מיקום הירח לצידו של אורנוס המפתיע, יכול להתעורר בכם צורך בלתי נשלט להוציא כסף רק כדי לספק את עצמכם. מצד שני זה הזמן לפנק את בני הזוג ולהפגין נדיבות יוצאת דופן וזה בהחלט ישתלם לכם בהמשך.

שור

נראה שמצפה לכם סופשבוע נעים, מהנה ואנרגטי במיוחד וכדאי שתהיו זריזים ותסיימו מוקדם ככל האפשר את ההכנות לסוף השבוע כדי שתתפנו לנצל את מיקום הירח שיתארח בסוף השבוע במזלכם, לפעילויות מהנות ומגוונות. מיקום הירח לצידו של אורנוס המפתיע במזלכם ישפרו את מצב הרוח ימלאו אתכם באנרגיה רבה ובמוטיבציה להתחלות חדשות ומיוחדות, ובעיקר מומלץ לגלות יותר יוזמה ויצירתיות באהבה.

 

 תאומים

הרגישות שלכם תגבר בסוף השבוע ולכן תגבר גם הנטייה להיפגע בקלות, לחוש חסרי אנרגיה או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם. התמקמות הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים, יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לחוש מבולבלים, לשכוח דברים או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. למעשה אתם זקוקים כעת לקצת שקט ולמנוחה – נפשית ופיזית וזה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים. אם כי ייתכן שתאלצו להושיט עזרה למישהו קרוב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1