הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 14.03.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

אתם צפויים להיות די מפוזרים ושכחנים היום, בגלל מיקום הירח בבית מצולות הנפש, לכן יתכנו מצבים לא צפויים ושינויים רבים, לכן היו גמישים יותר בתכניותיכם. חשוב שתקפידו היום יותר בכללי הזהירות וכדאי שתרשמו לעצמכם את סדר היום ותקבעו מראש את המשימות החשובות שאסור לכם לפספס. בשל רגישותכם הגבוהה, אתם נוטים לספוג בקלות ולהיות מושפעים מהאווירה סביבכם, לכן עדיף שתמצאו היום במקומות נעימים יותר ותבלו בחברת אלה שמצחיקים ומשפרים לכם את מצב הרוח בדרך כלל.

דלי

תנועת הירח בבית החברים ממשיך לשפר את מצב הרוח ולהגביר את הפופולריות ואת היכולת לתכנן וגם לממש את שאיפותיכם. לכן, רצוי שתהיו ספונטניים ותשתתפו באירועים וממפגשים מזדמנים, שם תוכלו להכיר אנשים ורעיונות חדשים, אולי גם לפגוש אהבה חדשה וגם סתם ליהנות משיחות מעניינות. כמו כן, ייתכן שאפילו שיחה אקראית עם חבר או במהלך אירוע, תביא לכם מידע חשוב. על כן רצוי שתהיו ערניים יותר לנאמר סביבכם.

 

דגים

יום מבורך למרות שהוא עשויי להיות גם דחוס ועמוס במיוחד. למעשה זהו יום שדורש הפגנת רצינות, קור-רוח, כושר אלתור, הקפדה על סדרי עדיפויות ודיוק בזמנים, אך גם יום מוצלח לקידום ענייני העבודה באווירה נעימה של שיתוף פעולה. ייתכן גם שתקבלו הצעה טובה יותר או שפתאום יבזיק בכם רעיון מוצלח ומקורי, שיכול להביא לחיסכון בעבודה או לפתור איזו בעיה קשה, מה שבוודאי יביא לכם כבוד והערכה ואפילו הזדמנות להרוויח יותר.

 

טלה

מצב רוחכם ממשיך להשתפר והאופטימיות שגוברת מעודדים התלהבות וסקרנות. אתם מאוד יצירתיים היום ויש לכם יכולת ניתוח מצוינת ורעיונות מעניינים, עם זאת אתם עשויים להיות קצת מפוזרים. רצוי שלא למהר לשתף אותם עם אחרים וחשוב שתהיו ממוקדים יותר, בעיקר אם אתם נבחנים או נוהגים היום.

שור

בעקבות תנועת הירח בבית התשוקות וההשקעות, יתכן שאתם עדיין מתקשים לשתף אחרים בתחושותיכם או מפגינים כוחניות, שתלטנות, קינאה וחשדנות. אולם אם תשתחררו קצת ותתחברו לאנרגיות האלה בצורה שונה, תוכלו לשדר המון חושניות וכריזמה ויהיה לכם קל יותר לשכנע, להשפיע ולמשוך לצידכם אנשים בקלות.

 

 תאומים

יום מומלץ ליצירת קשרים שיוכלו לסייע לקדם את תכניותיכם בהווה ולעתיד, אך לשם כך אתם חייבים לצאת ולהיחשף יותר לציבור ולהשתתף באירועים שונים. כדאי לנצל את היום ליצירת קשרים שיוכלו לסייע לקדם את תכניותיכם בהווה ולעתיד, אך לשם כך אתם חייבים לצאת ולהיחשף יותר לציבור ולהשתתף באירועים שונים. אם אין לכם שאיפות גדולות, מומלץ שלפחות תקדישו הערב יותר תשומת לב, ליחסים הקרובים והאינטימיים שלכם, תפרגנו לבני הזוג ואפילו תצאו לבילוי מיוחד בשניים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1