הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 15.03.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

הירח ממשיך גם הבוקר את לנוע לבית ה-12 שהוא בית מצולות הנפש והפעילות שמאחורי הקלעים וזה די מקשה עליכם הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. לכן המשיכו לקדם את המטלות החשובות והימנעו מלקחת על עצמכם מחויבויות שתתקשו לעמוד בהם. בשעות אחר הצהריים המוקדמות יעבור הירח למזלכם והדבר ישפר את מצב הרוח ויעניק לכם אנרגיה מחודשת שתעורר אתכם לצאת ולבלות

דלי

אתם מהירי מחשבה, מגלים יצירתיות ויהיה לכם קל לכם יותר הבוקר להשפיע על הסובב, לכן אנשי המכירות והשיווק שביניכם עשויים לזכות היום להצלחה ולעלייה משמעותית במכירות. זהו גם יום מצוין להפגין עצמאות, מקוריות וחברותיות, ייתכן שבמהלך הבוקר תפגשו במישהו מעניין שתרצו להעמיק איתו או איתה את הקשר. מעבר הירח בשעות אחר הצהריים המוקדמות לבית מצולות הנפש עשויה להשפיע על מצב הרוח ועל רמת האנרגיה הפיזית וכדאי שלא תתכנו מראש את תכניותיכם לערב, שמא תהיו עייפים מדי כדי להוציאם לפועל

 

דגים

זהו עוד בוקר מציאותי שמצוין לקידומם של עניינים מעשיים ויומיומיים ונראה שלמרות הלחץ המכביד, אתם ממש פורחים וזוכים בהערכת הסובבים והממונים. כדאי שתנצלו גם היום את מיקום הירח בבית הקריירה והתדמית הציבורית, כדי לבלוט בלקיחת יותר אחריות, בהפגנת רצינות, דייקנות וכריזמה. מצב הרוח יהפוך לידידותי יותר בשעות אחר הצהריים המוקדמות ויהיה לכם נחמד לבלות בערבים הקרובים במפגשי חברים, או ביציאה לפעילות מבדרת כלשהי.

 

טלה

הירח שנע גם הבוקר בבית הרחבת האופקים, ממשיך למלא אתכם באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית וזהו יום מצוין לנסיעות ארוכות, או להשתתפות בקורס מעניין. מעבר הירח בשעות אחר הצהריים המוקדמות  לבית הקריירה, עשוי להיות מוצלח למפגש עסקי או לבילוי עם מישהו שאתם קשורים אליו בענייני עבודה.

שור

הרגישות והתובענות הגבוהה שלכם בימים האחרונים, קשורים קרוב לוודאי למיקום הירח ולכן מעברו לבית הרחבת האופקים בשעות אחר הצהריים המוקדמות, ישפר לטובה את מצב הרוח שלכם, שילך ויהפוך בימים הקרובים, לאופטימי ותאב יותר לריגושים. אנרגיה נמרצת זו זקוקה לפעילות מעניינת וכדאי שתפגינו יותר ספונטניות בימים הקרובים.

 

 תאומים

האנרגיות הרגשיות ילכו ותחזקו בימים הקרובים, בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהריים המוקדמות לבית התשוקות וההשקעות, עם זאת רצוי שתמשיכו בשמירה על האווירה הטובה ותיזהרו ממאבקי כוחות ותחליקו בדיפלומטיות את חילוקי הדעות. מוטב שתקדישו את שעות הערב ואת הימים הקרובים לבני הזוג, הפגינו כלפיהם יותר חמימות ואף מומלץ שתפתיעו אותם ביוזמה רומנטית לא שגרתית שתפיח קצת התלהבות במערכת היחסים הזוגית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1