הורוסקופ יומי יום חמישי 2023

הורוסקופ יומי 16.03.2023 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

ככל הנראה זהו יום מוצלח וכדאי שתנצלו היום את האנרגיה והקסם האישי המוגבר, שמעניק לכם הירח במזלכם, ליוזמות והתחלות חדשות או כדי לקדם את ענייני העבודה. כמו כן כדאי להתחיל להכין תוכניות לבילוי בסוף השבוע הקרוב, כדי שתוכלו לנצל טוב יותר את מעבר הירח מחר אחר הצהרים למזלכם.  במקביל, השמש האנרגטית ומרקורי כוכב החשיבה והתקשורת שמתארחים כעת בבית הלמידה, החשיבה והתקשורת, ייצמדו לנפטון, כוכב ההשראה והדמיון, מה שיכול לעורר בכם רעיונות יצירתיים מאוד או להגביר בכם את הבלבול ולגרום לכם לקבל החלטות שגויות.

דלי

אתם מרגישים פחות עוצמתיים היום, אך זהו יום מצוין לחשיבה יצירתית לפעילות רוחנית, התנדבותית ולהפגנת רגישות לזולת. מאחר שאתם פחות מרוכזים ונוטים להתעייף מהר, מומלץ שלא תקבלו היום החלטות חשובות ולא תתכננו לעצמכם יותר מדי פעילויות, מכיוון שהן עלולות להשתנות וממילא לא יישאר לכם מספיק האנרגיה לממש את כולן. גם בשל הצמדות שתתרחש היום בין השמש האנרגטית ומרקורי כוכב החשיבה והתקשורת לנפטון, כוכב ההשראה והדמיון, בבית הכספים, מומלץ שתגבירו את זהירותכם בטיפול בנושאים פיננסיים ואל תמהרו להתפתות לאפשרויות שלכאורה יכולות להביא לכם לרווח קל ומהיר.

 

דגים

הרצון להתבלט ולהדגיש את הצד הייחודי שבכם גובר היום וזה הזמן להגדיר מחדש את מטרותיכם העתידיות. נצלו את שעות הערב כדי לפרוק את המתחים שצברתם במהלך השבוע במפגש עם החברים או בבילוי מעניין אחר ואף תיתכן הצלחה רומנטית לפנויות ולפנויים שבניכם. אולם לא מומלץ לקבוע תכניות לסוף השבוע וזאת מכיוון שהאנרגיה שממלאת אתכם היום תרד לה מחר וזה ישפיע על החשק שלכם לבילוי.

 

טלה

יום של טירוף עם המון לחץ לפניכם ולכן יש חשיבות למימד הזמן וליכולת לקבל החלטות נכונות במהירות. הירח שמשייט היום במזל טלה מעורר את גזרת הקריירה והתדמית הציבורית, דבר שמפנה אליכם תשומת לב רבה, לכן מצפים מכם להפגין יותר רצינות, שליטה עצמית ויכולת ניהול. ייתכן שאף תחושו שאתם יכולים ואפילו צריכים לשמש דוגמה לאחרים.

שור

מיקום הכוכבים מחזק היום עצמאות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תכניותיכם לעתיד. במקביל, השמש האנרגטית ומרקורי כוכב החשיבה והתקשורת שייצמדו היום לנפטון, כוכב ההשראה והדמיון, שמתארחים כרגע בבית החברים ותכניות העתיד יכולה לגרום לכם ביומיים הקרובים לקשיי ביטוי, להוציא אתכם מריכוז או להתעוררות בעיות עם מישהו מחבריכם. בכול אופן, אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל.

 

 תאומים

זווית הירח מדגישה גם נושאים פיננסיים ושיתופי פעולה כלכליים, וייתכן שתזדמן לכם הזדמנות לעשות עסקה, שלכאורה נראית מושכת ומשתלמת מאוד, מומלץ שלא תמהרו לקפוץ עליה בטרם בדקתם וביררתם את כול הפרטים והעלויות הנלוות. כדאי להתייעץ גם בתחושות הבטן שלכם. עם זאת, השמש האנרגטית ומרקורי שליטכם האסטרולוגי, שמשייטים בבית הקריירה שלכם ייצמדו היום לנפטון, כוכב ההשראה והדמיון, מה שעשוי מצד אחד לעורר בכם רעיונות יוצאי דופן, שאולי לא יהיה קל ליישמם, ומצד שני, זה יכול גם לגרום לבלבולים ולשבש את פעילותיכם המקצועית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1