הורוסקופ יומי יום ראשון 2023

הורוסקופ יומי 19.03.2023 – יום ראשון – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

כמות האירועים תגבר בשבועיים וחצי הקרובים ויהיה לכם קל יותר להיות ספונטניים ולשעשע את הסובבים, בעקבות מעבר כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה לבית היצירה, ההנאות והרומנטיקה. בתקופה זו תוכלו להפגין יותר השראה ולהביע את רגשותיכם גם באופן יצירתי יותר, תוכלו לפתח קשרים חדשים, להופיע בפני קהל או לקדם את עצמכם די בקלות.

דלי

החיבור לבני משפחה עשוי להיות חשוב ומשמעותי יותר בעיניכם בשבועיים וחצי הקרובים, בעקבות הצטרפות כוכב חמה לבית שקשור לענייני המגורים ולבני המשפחה. זה הזמן לשתף את הקרובים לכם בתחושותיכם וגם להיות רגישים יותר למצוקות הקרובים אליכם. אצל חלקכם עשויים אף לחזור אירועים מן העבר באופנים שונים.

 

דגים

בעקבות הצטרפות כוכב חמה, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזל שור, אתם תהפכו בשבועיים וחצי הקרובים לסקרניים יותר וקרוב לוודאי שתהיו עסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת עם הסביבה. רבים מכם ילקטו  מידע מכל סוג או ואחרים יחושו חוסר מנוחה, אי שקט נפשי, אולי בגלל שקצב ההתרחשויות סביבכם, מואץ יותר. לתלמידים שבניכם מיקום זה עשוי לעזור להצלחה רבה יותר בקליטת חומר חדש ולהצלחה במבחנים.

 

טלה

מעברו של כוכב חמה לבית הכספים שלכם היום הופכת את העניינים הכספיים לאקטואליים יותר ובמהלך השבועיים הקרובים עשויים לצוץ בכם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי. מצד שני, ייתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינים פיננסיים, חיכוכים הקשורים לכספים, ותסכולים רגשיים שעשויים לקבל את פיצוים בקניות ורכישות שונות ולפעמים גם מיותרות.

שור

מעברו של כוכב חמה, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזלכם תשפיע על חשיבתכם, שתהפוך בשבועיים הקרובים למתלהבת, מהירה, קופצנית ולפעמים גם מתלהמת. בתקופה זו יהיו לכם בוודאי הרבה רעיונות מוצלחים ותוכלו לנתח מצבים מורכבים בצורה טובה, אך אתם עלולים לסבול גם ממתח גבוה ומחוסר מנוחה נפשית. אם לא תהיו מאופקים מספיק, אתם עלולים להסתבך בקלות בוויכוחים וחיכוכים עם הסובבים, לכן עדיף שתשקיעו את זמנכם בלימוד חומר חדש ורצוי שגם תגבירו את זהירותכם בדרכים.

 

 תאומים

ייתכן שתחושו בזמן הקרוב, חוסר שקט נפשי וקושי לבטא את עצמכם בעקבות מעברו של כוכב חמה, כוכב החשיבה ושליטכם האסטרולוגי, לבית תת- המודע ומצולות הנפש. בשבועיים הקרובים אתם עלולים לחוות בלבול מחשבתי וקושי לשתף אחרים במחשבותיכם, אולי מחשש שזה יפעל בסופו של דבר נגדכם. השגיחו בתקופה זו על כספכם מפני אובדן וטעויות והגבירו את ערנותכם גם במהלך הנסיעות ובקבלת החלטות חשובות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1