הורוסקופ יומי יום ראשון 2023

הורוסקופ יומי 19.03.2023 – יום ראשון – שמועה מזלות

שתפו

סרטן

הצורך שלכם להיחשף ולחשוף את דעותיכם יגבר מהיום ובשבועיים וחצי הקרובים, בעקבות מעבר כוכב חמה, שליטכם האסטרולוגי, לבית החברים, החלומות והתכניות שלכם לעתיד. המיקום החדש עשוי לעודד אתכם לחשיבה רעיונית, מהירה ומקורית יותר. נצלו זאת כדי להיות פעילים יותר מבחינה חברתית ונצלו הזדמנויות להרחבת המעגלים החברתיים שלכם וליצירת קשרים עסקיים לעתיד.

 

אריה

מעבר כוכב חמה, כוכב החשיבה והתקשורת למזל שור, דורש מכם להיות שקולים יותר בשבועיים וחצי הקרובים לחשוב בצורה מעשית וממוקדת יותר, בעיקר בכל הקשור לקידום המטרות הקרייריסטיות שלכם. זה הזמן להראות את הרצינות ויכולת הניהול שלכם, אך הימנעו משיפוטיות, ביקורתיות או התלהמות יתר ובעיקר מחיכוכים עם עמיתים לעבודה ועם בעלי תפקידים בכירים.

בתולה

אתם תהפכו סקרניים ותקשורתיים יותר בשבועיים וחצי הקרובים וקצב ההתרחשויות והאירועים עשוי להפוך מהיר יותר בעקבות מעברו של כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה למזל שור ולבית הרחבת האופקים, הלימודים ונסיעות לחו”ל. בתקופה זו תתחזק היכולת האינטלקטואלית שלכם ויהיה לכם קל לראות את הדברים מזווית אחרת, ובצורה רחבה יותר. אתם תהפכו צמאים לידע, אולי אפילו רוחני, יתכנו גם נסיעות, טיולים ויציאה לחו”ל. אולם היזהרו לא להפגין יותר מדי עקשנות, התנשאות, יוהרה או אגוצנטריות בהשקפת עולמכם.

 

מאזניים

מעברו של כוכב חמה, כוכב התקשורת, החשיבה למזל שור ולבית הסקס, הרכוש המשותף וההשקעות, יהפוך אתכם לעקשניים יותר או שיהיה לכם קשה לקבל בשבועיים וחצי הקרובים דברים רבים כפשוטם ותחושו צורך להעמיק ולחקור. נושאים פיננסים עשויים לעלות בתקופה זו על הפרק ויתכן שתגלו שהצרכים, והרצונות שלכם מתנגשים כעת במגבלות תקציביות. אולם חשיבה נכונה ויצירתית תניב רווחים, או לפחות תעזור לכם לאזן את התקציב.

עקרב

קרוב לוודאי שאתם או בני זוגכם תזדקקו בשבועיים וחצי הקרובים ליותר תמיכה ועידוד, מכיוון שההיסוסים יגברו ויהיה לכם אולי קושי לקבל החלטות לבד. הצטרפותו של כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה למזל שור ולבית הזוגיות שיתופי הפעולה, יעודד אתכם בתקופה זו, לשתף יותר אחרים ובעיקר את בני זוג או השותפים לעבודה, בתחושותיכם ובמחשבותיכם.

קשת

מעבר כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה, לבית העבודה והבריאות, יגביר בשבועיים וחצי הקרובים את המודעות לנושא התזונה, הכושר הגופני והבריאות ויעניק לכם גם חשיבה מובנית, זהירה, שיטתית ומסודרת יותר. יתכן שבתקופה זו יהיה לכם יותר קל לנתח נתונים שונים, אך אתם עשויים גם להסתבך בפרטים הקטנים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא