הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 20.03.2023 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

השמש שתייצר מהיום זווית מול מזל טלה, תגביר בארבעת השבועות הקרובים את רגישותכם וימקד אתכם יותר בנושאים הקשורים למשפחה ולמגורים. תקופה זו מצוינת לעשיית שינויים ושיפורים במגורים או אפילו לחשוב על מעבר דירה. בתקופה זו יהיה לכם כייף לארח ולהכין ארוחות מיוחדות ויתכן שגם נושאים או אנשים מהעבר יחזרו ויופיעו בחייכם.

דלי

בעקבות שינוי זווית השמש היום למזל טלה ולבית החשיבה, הלמידה והתקשורת, תגבר סקרנותכם אך גם קצב ההתרחשויות ישתנה ויהפוך מהיר יותר אך יתכנו גם הפתעות או הפרעות בלתי שגרתיות בארבעת השבועות הקרובים. כדאי לנצל תקופה זו לקורסים ולהשתלמויות, שדרוג מכשירי תקשורת וגם לחיזוק הקשר ושיתוף הפעולה עם קרובי משפחה, שכנים, חברים ושותפים לעבודה, לפחות ברמת התקשורת היומיומית. הבעיה שבתקופה זו אתם עלולים להיות גם יותר מדי אימפולסיביים או חסרי סבלנות לזולת.

 

דגים

בעקבות שינוי זווית השמש היום למזל טלה ולבית הכספים, כדאי שתבדקו את הערכים החומריים הבסיסיים שלכם, ותקבעו אולי מחדש את סדר החשיבות לגבי הוצאת הכספים. בשבועות הקרובים, אתם עשויים להפגין נדיבות רבה יותר ואכן הבעיה העיקרית בתקופה זו היא לדעת היכן לשים גבולות, כדי לא להיסחף יותר מדי בבזבוזים. לכן, לפני שאתם נכנסים להרפתקה פיננסית ולוקחים סיכונים, עדיף שתתייעצו עם מישהו שמבין בעניינים האלה.

 

טלה

אגירת הכוחות שהחלה לפני כחודש, הסתיימה ועכשיו הגיע הזמן לשנס מותנים ולהתחיל לפעול ולממש את תכניותיכם לשנה הקרובה. בעקבות שינוי זווית השמש היום למזלכם, תזרים בכם בארבעת השבועות הקרובים, אנרגיה רבה ומחזקת שתשיב את ביטחונכם העצמי, תגביר את המודעות שלכם לצרכים שלכם ותעודד יוזמות חדשות. אולם אם תהיו אנוכיים מדי, הדבר יקשה עליכם לראות את צרכי הסובבים ואז תתקשו לעבוד עימם בהרמוניה.

שור

בשבועות הבאים אתם עלולים לחוש אכזבה מאי קבלת תשומת לב מספקת, או אפילו מחמאות, שלדעתכם מגיעות לכם על פועלכם ורעיונותיכם. בעקבות שינוי זווית השמש היום למזל טלה ולבית תעצומות הנפש, תגרום לכם בתקופה הקרובה לירידה אנרגטית שתגביר את הרגישות, אך גם תעודד אתכם להתחבר אל הצד הפחות מודע שלכם ואולי תעזור לכם לנסות להבין את השפעותיו על חייכם. בתקופה זו כדאי לא לנסות להאיץ את הקצב ולהיות מוכנים להתעוררותם של דברים שהדחקתם עד כה. יהיה לכם קל יותר להתמודד עם הנושאים השונים אם תפעלו ממניעים אלטרואיסטים ורוחניים יותר. תקופה זו שתסתיים בסביבות יום הולדתכם, נועדה לסגירת מעגלים ולהחלפת אנרגיות, בטרם תתפנו להתחיל מחזור חיים חדש. מיקום השמש מתקשר לפעמים לאויבים נסתרים ולפעילות שמתרחשת מאחורי גבכם ולכן רצוי להיות ערניים, חשדניים ובעיקר לסנן את המידע שאתם מספקים לאחרים.

 

 תאומים

בעקבות שינוי זווית השמש היום למזל טלה, תתארח בארבעת השבועות הקרובים בבית המזוהה עם נושא החברים ותכניותיכם לעתיד. מעבר השמש יגביר את הצורך להפגין יותר עצמאות ומקוריות בשבועות הקרובים, אך מאחר שגם קצב הדברים משתנה, יתכנו לפעמים הפרעות בשגרת חייכם, לצד התחלות של דברים חדשים. בתקופה זו אתם עשויים להיות יותר פופולריים וחברותיים, אולם יתכנו גם ניתוקים ופרידות, מנושאים ואנשים, אולי בגלל הצורך להתנתק מהישן למען עתיד חדש, שונה ובעיקר טוב יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1