הורוסקופ יומי יום ראשון 2023

הורוסקופ יומי 05.03.2023 – יום ראשון – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

השבוע יתחיל ביום מצוין להתייעצות והתעסקות בענייני כספים ורגשות. המשך שיוט הירח בבית השמיני ממשיך לעורר את כוחות הנפש שמגבירים את רגישותכם, אך זה יסייע את העמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים וזהו גם יום נהדר להיכרויות וליצירת יחסים לטווח הארוך. עם זאת, אל תניחו לנטייה לעקשנות ולהפגנת כוח להתחזק בכם היום, אחרת אתם עשויים למצוא את עצמכם פועלים היום באופן אובססיבי ואף עלולים להיתקל בכוחניות מהצד שכנגד, מה שיכול להביא למשבר ביחסים קרובים.

דלי

ענייני מערכות יחסים, אהבה ושיתופי פעולה יתפסו מקום חשוב בסדר היום שלכם במחצית השבוע הראשונה ומיקום הירח היום יכול לסייע לכם למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שונות שנוצרו לאחרונה בתחומים אלו. לפנויים עשוי להיווצר קשר באופן לא צפוי. זה יום נהדר לעליית מדרגה, ולתכניות רציניות משותפות במערכת היחסים הנוכחית.

 

דגים

השבוע מתחיל ביום שבו אתם בעיקר מעשיים מאוד וזה מוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה להפגנת ברק מחשבתי ולהעלאת רעיון מוצלח וחסכוני. זהו יום מוצלח גם לקיום שיחה חשובה שרציתם ליזום במקום העבודה, להגשת בקשות ליציאה להשתלמות או לעריכת שינויים בעבודה ובעיקר לקידום המטלות השוטפות. בכול אופן מומלץ שתשימו לב לפרטים הקטנים אך אל תגזימו בפרפקציוניזם או תהיו ביקורתיים מדי לאחרים והראו יותר נכונות לעזור ולהתנדב.

 

טלה

השבוע נפתח במרץ ואופטימיות וזהו יום שמתאים בעיקר לבילוי, לאהבה ולהנאה מהחיים. אמנם, אתם אנרגטיים וכריזמטיים יותר, אך יתכן שדווקא תתקשו להסתדר עם מרות, משמעת והגבלות. נצלו את היום כדי להתבלט, לשווק את עצמכם, או אפילו לפרסם משהו שברצונכם למכור.

שור

אתם מתחילים את השבוע במצב רוח קצת רגיש, שעשוי להביא לכם מצבי רוח. עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך ותתמקדו בעניינכם מבלי להיות מעורבים במה שלא נוגע אליכם ישירות. הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד הערב בעיקר בכל הקשור לענייני משפחה או מגורים, עם זאת, מפגש חשוב או בענייני עבודה, שנראה לכם מלכתחילה קצת מעיק, עשוי להסתיים בצורה מפתיעה ומעודדת מאוד.

 

 תאומים

התחלת השבוע מעולה לבחינת מטרותיכם בחיים, נצלו בתבונה את יכולות החשיבה, הביטוי והתקשורת שלכם שבמיטבם היום, לשיחות חשובות ולהתייעצויות. מיקום הירח בבית החשיבה והתקשורת, יכול גם לעודד אתכם לחפש לעצמכם תעסוקה מעניינת אך גם יכול לגרום לכם לבזבז את זמנכם בשיחות ובפטפוטי סרק. יום מצוין גם לחידוש קשר עם מישהו מהלימודים וייתכן שתזכו לצלצול ממישהו שחזר מחו”ל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1