הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 06.03.2023 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

תנועת הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות יגביר את הצורך שלכם בחופש מרחבים וריגושים. כדאי לנצל את הפתיחות הזמנית שלכם ואת חג הפורים לעשיית דברים שלא העזתם ולא העליתם בדעתכם שתעשו אי פעם.  אם מזמינים אתכם למסיבה המחייבת נסיעה ארוכה מחוץ לעיר או אפילו נסיעה לחו”ל – לכו על זה! נצלו את ההזדמנות שבפורים מותר לעשות שטויות והרשו לעצמכם לעשות כך.

דלי

דברים הקשורים לרכוש, כספים, זוגיות או שותפויות יכולים להלחיץ אתכם היום ולעורר בכם תחושה של אי בהירות. למעשה, כרגע תתקשו לגלות גמישות או ותרנות ותהיו מוכנים להשיב מלחמה שערה. נושא ההשקעות עשוי לעלות על הפרק אף הוא, אך לא כדאי שתמהרו להיפרד מכספכם. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים למה להתחפש הרי שלכם הכי מתאימה תחפושת של כדורסלן, אסטרונאוט, טייס, שואב מים או דולפין.

 

דגים

אתם צריכים לעוף על פורים, כיוון שמזל דגים מייצג גם את היכולת להתחפש ולהחליף זהויות וגם את עולם הפנטזיה והדמיון. לכן עבורכם זהו יום נהדר לחגיגות בעיקר כיוון שיש לכם סוף סוף ההזדמנות להיות כל מה שאתם רוצים וכדאי שתכינו אפילו מספר תחפושות.

 

טלה

מצב רוחכם עשוי להשתנות היום בעקבות תנודת הירח לבית העבודה והבריאות ובימים הקרובים ואתם תדרשו להיות יותר מעשיים, קפדניים ומדויקים ובעיקר לשמור על איפוק. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים למה להתחפש הרי שבגלל אהבתכם או משיכתכם לנושאים פיזיים, ספורטיביים ותחרותיים יתאימו לכם תחפושת של סופרמן, מתאבק, שוטר, לוחם סיני, לוחם שוורים או איש צבא וגם דרקון יורק אש, תרנגול קרב מקסיקני או לתינוק.

שור

בעקבות תנועת הירח לבית ההנאות, היצירתיות והאהבה מצב הרוח שלכם ישתפר מאוד ואתם תתמלאו באנרגיה מהירה, בהירה וזורמת. אנרגיה זו, שתלווה אתכם עד רביעי אחר הצהריים תגביר את הצורך שלכם בריגושים ובתשומת לב ויהיה לכם קל לנצל אותה בפורים. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים למה להתחפש הרי שכשוורים יתאימו לכם תחפושת של עובד אדמה, אדם קדמון, כלי נגינה, מצמחי הגינה, מתאגרף מאיים ואפילו כספומט או כספת, כך או כך העיקר שהם יהיו עשויים בעבודת-ידכם.

 

 תאומים

הרגישות שלכם תתעצם בימים הקרובים, בעקבות מעבר הירח לבית שקשור לענייני משפחה ומגורים. נצלו זאת כבר הערב כדי לחגוג את חג הפורים עם החברים וקרובי המשפחה באווירה ביתית עליזה ושמחה, כדאי שתנציחו את האירוע במצלמה. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים למה להתחפש, הרי שהכי מתאים לכם להתחפש לדמות מעולם הספרות, קריין חדשות, עיתונאי, שחקן כדורגל, נהג אוטובוס, עמוד מודעות, זוג תאומים או מכשיר טלפון.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1