הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 07.03.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

הירח המלא שיאיר היום את הבית הקשור לתפיסות עולם ולהרחבת אופקים, מסמן שהשבועיים הקרובים הם הזמן להיפתח לרעיונות חדשים ולהסתכל אל עבר העתיד ולחשוב על התפתחותכם, דרך לימודי המשך, קורסים או נסיעה לחו”ל. הדמיון שלכם יהיה פורה יותר בשבועיים אלה ואתם עשויים להעלות רעיונות מעניינים, או ליהנות משיחות וממפגשים אינטלקטואלים, אך יתכן שיגבר בכם הצורך לעשות איזה שינוי כיוון או להתנסות בחוויה הרפתקנית.

דלי

אתם מאוד רגישים, אינטואיטיביים, תובעניים וחושניים היום וכדאי שתניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה שלכם בגבולות הסביר. הירח המלא שיאיר היום את הבית שקשור לשליטה, לרגשות, לרכוש ופיננסים יגביר בשבועיים הקרובים את הפעילות בתחומים אלה. תקופה זו מתאימה לבדיקת המצב, להתייעצויות עם מומחים פיננסיים ולמימוש רווחים. זה הזמן לקבוע נהלים וסדרי עדיפות לשימוש בכספים, אולם יתכנו גם קונפליקטים, בעיקר עם בני הזוג, או השותפים העסקיים, בגלל הצורך של אחד הצדדים לשלוט על התחום הכספי ועל הזכות לומר את המילה האחרונה.

 

דגים

שימו בצד את בעיות היומיום ונצלו את פורים כדי לבלות וליהנות היום עם בני הזוג. הירח המלא שיאיר היום את הציר הקשור ליחסים ולזוגיות יכול לחדד בשבועיים הקרובים את הניגוד שבין הצרכים המשותפים, מול הצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג. לכן, שימוש נדיב בדיפלומטיה וגישה מתפשרת יקדמו טוב יותר את מטרותיכם וישפרו את היחסים. גם הפנויים והפנויות שבניכם יחושו בתקופה הקרובה צורך להעמקת הקשר קיים או למציאת קשר מחייב יותר.

 

טלה

הירח המלא יאיר היום את האיזור הקשור לעבודה, בריאות, עזרה לזולת ואויבים נסתרים. לכן, בשבועיים הקרובים כדאי לעשות בדיקה כללית תקופתית, להתייעץ עם תזונאית, להרשם לחדר הכושר ולא יזיק לבדוק האם אין מישהו שפועל נגדיכם מאחורי הקלעים. כמו כן, גובר הצורך להתמקד ולהקדיש יותר לפרויקטים בעבודה ולצורך להקפיד לעשותם בצורה יסודית ומושלמת עד כמה שאפשר. הכי חשוב שתפגינו בתקופה זו יותר רגישות לסובבים ובמקום דברי ביקורת, תייעצו ותקדישו מזמנכם למען מטרות אלטרואיסטיות או תעזרו ישירות לאחרים.

שור

מצב רוחכם הנפלא מתאים היום להשתתפות במפגשים ואירועים שונים שקשורים לפורים. אם אתם פנויים כרגע מקשר בחייכם, יתכן אפילו שתתקלו באהבת חייכם, או שלפחות תיהנו מהיכרות מדליקה ומיוחדת. הירח המלא שיאיר היום את הציר שקשור לאהבה, יצירתיות, פרסום, ייחודיות, חברה וילדים, ידגיש נושאים אלה בשבועיים הקרובים וקרוב לוודאי שתחושו רומנטיים יותר או שהזוגיות תעורר בכם מחשבות שונות ולפנויים ולפנויות יהיו יותר הזדמנויות להיכרויות.

 

 תאומים

היום הזה תפור לבילוי פורימי בחברת הילדים, בני המשפחה וחברים קרובים. רצוי שתפגינו היום יותר איפוק וגמישות ותזהרו מחיכוכים עם מישהו מבני המשפחה. הלחץ עליכם גובר בעקבות הירח המלא שיאיר היום את הציר שקשור לענייני המשפחה, המגורים, קריירה וגם התדמית הציבורית. בשבועיים הקרובים יתחדדו אצלכם נושאים אלו, וכנראה יהיה צורך בקבלת החלטות חשובות בצורה ברורה ואחראית. מומלץ להתייעץ עם אנשים קרובים אך גם להקשיב לתחושות הבטן שלכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1