הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 08.03.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

נראה שמחכה לכם עוד בוקר עמוס, אולם מעבר הירח במהלך שעות אחר הצהרים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר. מצב רוח שהופך שובבי ולבבי יותר, ילווה אתכם ביומיים הקרובים ואלה יתאימו למפגשי חברים קלילים ולפעילות בידורית, במקביל כדאי שתפגינו ערנות למידע ולהזדמנויות עסקיות.

דלי

השעות המוקדמות טובות לנסיעה ארוכה ולפעילות לא שגרתית. העומס שיגבר במהלך שעות אחר הצהרים, עשוי להלחיץ אתכם ורצוי שתתחילו לקבוע מראש את סדר הטיפול בנושאים השונים על פי חשיבותם ודחיפותם. הימים הקרובים ידרשו מכם להפגין יותר מקצועיות, רצינות ומעשיות. במקביל, התחילו לארגן את ענייני הכספים בחייכם. אחרי כשנתיים וחצי בהם שבתאי שהה במזלכם ועודד אתכם להתבגר ולקחת את החיים ברצינות על חובותיהם השונים, שבתאי ממשיך ועובר לתחום הבא התחום הכלכלי שנמצא במזל דגים. לכן השנתיים הקרובות מוצלחות להיות יותר מעשיים ומחושבים בתכנון התחום הכלכלי שלכם

 

דגים

ההתעסקות המתמשכת בענייני כספים ורגשות תתחלף בשעות אחר הצהרים המוקדמות  בסקרנות, צורך בהחלפת דעות, או היכרויות מעניינות עם אנשים ונושאים מעניינים. בעקבות מעבר הירח במהלך שעות אחר הצהרים, לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות הצורך שלכם בחופש ועצמאות יתעצם ואתם תחושו צורך בריגושים ויתכן שאולי תתקשו בימים הקרובים להסתדר עם הגבלות או לקבל מרות. במקביל, ראשוני המזל כבר חשים את האנרגיה הכבדה של שבתאי הקשוח וקפדן, שעובר למזלכם, מהלך שמסמל עבורכם כשנתיים בהם תשתנו מאוד, תלמדו להיות נחושים, מציאותיים ולקחת יותר אחריות.  מעבר שבתאי למזלכם עשוי לעורר בכם חשבון הנפש, יעודד בשנתיים אלה אתכם לקחת אחריות על עתידכם, לגלות את כישרונותיכם ולפתח את הפוטנציאל שגלום בכם.

 

טלה

שעות הבוקר מוצלחים לקידומם של ענייני העבודה, זאת בזכות יכולתכם לחשוב בצורה מעשית מה שיסייע לכם למצוא דרכים יעילות, מהירות וחסכוניות להוציא לפועל את תכניותיכם. מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית הזוגיות אמור למעשה לשפר את התחושה ולעודד יותר גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה, והימים הקרובים מוצלחים לשיפור מערכות היחסים ולבילוי בשניים.

שור

התחלת היום מוצלחת להמשך ההתעסקות בענייני שגרה ובעיקר בקידום ענייני העבודה או הסידורים שריצתם לעשות אך נדחו. בכול מקרה, שעות הערב מצוינות להתעסקות בחיי האהבה שלכם וכדאי שתצאו היום לבילוי ספונטני לצד אדם נוסף.

 

 תאומים

ענייני מעשיים יהפכו משעות אחר הצהרים לכבדים יותר וידרשו מכם לאמץ בימים הקרובים גישה מעשית, יעילה וחסכונית ולדייק יותר בפרטים. במקביל, מעבר שבתאי הכוכב שמייצג גישה רצינית ומחויבות, למזל דגים שם ממוקם בית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם. זה אמור לציין את שעתם היפה של מי מביניכם שהשקיעו, טרחו ועמלו קשות על התמקצעות ובניין קריירה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1