הורוסקופ יומי יום חמישי 2023

הורוסקופ יומי 09.03.2023 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

יום גדוש, דחוס ולחוץ לפניכם ולכן יש חשיבות למימד הזמן וליכולת לקבל החלטות נכונות במהירות, בעיקר בנוסח כן/ לא, שחור/לבן. הירח שמשייט היום במזל סרטן מעורר את גזרת הקריירה והתדמית הציבורית, דבר שמפנה אליכם תשומת לב רבה, לכן מצפים מכם להפגין יותר רצינות, שליטה עצמית ויכולת ניהול. ייתכן שאף תחושו שאתם יכולים ואפילו צריכים לשמש דוגמא לאחרים.

דלי

מיקום הכוכבים מעודד היום עצמאות דיעתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תכניותיכם לעתיד. זהו יום נהדר ליציאה לסרט או למופע מעניין וגם לישיבה בחברותא לשיחות פילוסופיות, להתייעצות והחלפת מידע או לדיון בענייני היום. אולם אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל.

 

דגים

מיקום הירח מדגיש גם נושאים כלכליים ולשיתופי פעולה פיננסיים, וייתכן שתזדמן לכם הזדמנות לעשות עסקה, שלכאורה נראית מושכת ומשתלמת מאוד, מומלץ שלא תמהרו לקפוץ עליה בטרם בדקתם וביררתם את כול הפרטים והעלויות הנלוות. כדאי להתייעץ גם בתחושות הבטן שלכם ובבני המשפחה.

 

טלה

הירח שממשיך לנוע בבית שיתופי הפעולה, אמור להשרות בכם היום תחושה נעימה שמעודדת אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. על כן נראה שאתם תחפשו היום את לשון המאזניים היום, תנסו להלך בין הטיפות בלי להירטב, וזאת מכיוון שאתם תרצו שהכול ילך בצורה הרמונית בלי תקלות וחיכוכים. מצד שני ייתכן  שתהיו מהוססים יותר בקבלת החלטות.

שור

יום טוב יחסית לקידום ענייני העבודה וזאת בזכות שיוט הירח בבית העבודה והבריאות שהופך אתכם לנחושים יותר להוכיח את עצמכם. אמנם מיקום הירח ידרבן אתכם להיות אחראים, מעשיים, מסודרים דייקניים, אך הוא יכול גם להגביר בכם את הבררנות ולהוביל למצבי ביקורת וקטנוניות. על כן רצוי שבקביל תגלו היום יותר רגישות לצרכי הסובבים ואל תניחו לשאיפה שלכם לשלמות, לעורר מתיחות עם אחרים.

 

 תאומים

אתם ממשיכים להתמלא היום באנרגיות ידידותיות ותזיזתיות, שמשפרות מאוד את מצב הרוח ואת היכולת שלכם לקדם דברים ונראה שתזכו גם להרבה תשומת לב והזדמנויות להשפיע על הסובבים. שיוט הירח בבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים הקרובים, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. יומיים אלה יגבירו את החשיבה היצירתית ויביאו לכם גם הצלחה חברתית ורומנטית, בעיקר אם תפגינו יותר יוזמה, רגישות ובטחון עצמי נטול יוהרה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1