הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 10.03.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

הסופ”ש יחל כשאתם מושפעים מאנרגיה שמתאימה יותר ליום של עבודה, מאשר ליום של מנוחה ובילוי. בכול מקרה הימנעו היום מהנטייה להפגין עודף קשיחות וחוסר גמישות ובעיקר רצוי שתימנעו מגישה קשוחה ושיפוטיות, עדיף שתאמצו גישה חביבה ומתפשרת.

דלי

תנועת הירח בבית הרחבת האופקים בפתיחת סוף השבוע ימלא אתכם אנרגטיות ואופטימית שמעוררת את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית ויכולה לעודד גם להרפתקנות. מומלץ שתנצלו את יום השישי לפעילות מחוץ לעיר וגוונו בפעילויות תרבותיות מעניינות. ייתכנו גם הפתעות ומצבים לא צפויים, אולי תקבלו איזו הצעה לבילוי שתדרוש מכם לקבל החלטה מהירה וספונטנית.

 

דגים

אנרגיה רומנטית צפויה למלא אתכם ואת עולמכם ביום השישי הזה וזהו בהחלט יום נפלא לביטוי רגשי. למעשה יהיה גם קל לרגש ולפתות אתכם היום ולא רק במילים, אלא גם בשכיות חמדה ובכל מיני מציאות ומבצעים. לכן אם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה ואף רצוי שתצאו לקניות עם רשימה ממוקדת ומסוננת היטב. עם זאת במידה שתתחברו נכון, לזרימה הטבעית של הדברים, צפויה לכם היום הפתעה נעימה, אולי תפגשו מישהו/י שתהיה לו/ה השפעה רבה על חייכם.

 

טלה

תנועת הירח בבית הזוגיות מראה שסופשבוע הזה מצוין לבילוי אינטימי רגוע ורומנטי, וגם לשיחות אינטימיות ולפתיחות רגשית. אולם כדי ליהנות יותר מהיומיים הקרובים, רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו ולא נורא אם תרצו קצת את בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם, יהיו היום יותר הזדמנויות ומזל באהבה ואין ספק שכדאי שתמצאו הלילה במפגשים חברתיים ובמסיבות.

שור

אתם תהיו במצב רוח מאוד תכליתי הבוקר ואם לא תמצאו לעצמכם עיסוק מעשי ומועיל אתם עלולים להיות מאוד ביקורתיים ומומלץ שתפגינו פחות קטנוניות והתעקשות על הפרטים הקטנים. שיוט הירח בבית העבודה והבריאות מוצלח לניקיון הבית, למעבר על הניירת, לתיקונים שונים בבית ובמכונית, אך יכול גם לגרום לכם לרגישות בריאותית. לכן כדאי להגדיל את שעות המנוחה, להימנע ממפגש עם אנשים חולים.

 

 תאומים

הסופ”ש יחל אצלכם כשאתם במצב רוח נמרץ וחברותי שצמא לפעילות מהנה וכדאי שתניחו קצת לצד השכלתני ותתחברו יותר לצד הרגשי. מיקום הירח בבית ההנאות ימשיך למלא אתכם גם היום באנרגיה חברותית- רומנטית וביצירתיות רבה שעשויה לעורר בכם רעיונות מעניינים ויצירתיים לחיזור ולבילוי. לבליינים, לרומנטיקנים ולפנויים ולפנויות שביניכם, מצפה יום שישי די מרגש ומסעיר ובעיקר יהיה לכם קל יותר להקסים ולשבות הערב לבבות. מומלץ שתהיו מספיק נועזים והספונטניים, כדי שלא תפספסו שום הזדמנות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1