הורוסקופ יומי יום שבת 2023

הורוסקופ יומי 11.03.2023 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

אתם תהיו היום אנרגטיים וידידותיים יותר בעקבות מעבר הירח לבית החברים ולכן דרושה לכם פעילות מעוררת ושונה וגם צורך לקבל יותר אהדה ותשומת לב מהסובבים. השבת הזו מתאימה מאוד ליציאה למסיבות ולאירועים חברתיים, בהם תוכלו לפרוק את האנרגיה שעצורה בכם וגם ליצור קשרים חדשים.

דלי

למעשה תנודת הירח לבית הקריירה והתדמית מתאים יותר ליום רגיל של עבודה ולא לשבת מנוחה. מיקום הירח אמנם ימלא אתכם באנרגיה מאוד מעשית, שמגיעה עם נוקשות, נחישות וצורך בלקחת אחריות על התנהלות הדברים. אולם עדיף שתפגינו היום יותר איפוק והגיון, ובעיקר תתגמשו, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי, אחרת אתם עלולים לחמם את האווירה סביבכם עד כדי שהעניין יצא משליטה.

 

דגים

אתם נוטים להיות קלילים ומהירי החלטה יותר היום, בזכות מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה  שידרוש מציאת פעילות מעניינת ולא שגרתית. תוכלו ליהנות היום מנסיעות ומפעילויות בטבע, בים וגם ממפגשים ושיחות עם אנשים מעניינים. אולי תוזמנו למסיבה נחמדה עם חברים. העיקר שתימצאו במקומות בהם מעניין לכם.

 

טלה

תנועת הירח הרגיש לבית התשוקות והחושניות, יגביר את עוצמת רגשותיכם ותגובותיכם עשויות להיות היום קיצוניות אך גם חושניות יותר. עדיף שתנצלו את השבת כדי להפגין את אהבתכם ונדיבותכם, הניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ויהיה נחמד אם תפתיעו את עצמכם ואת הצד השני ביציאה ספונטנית לבילוי לא שגרתי.

שור

האנרגיות מתחלפות והופכות נעימות, חברותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ולפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ונצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

 

 תאומים

תנועת הירח לבית הבריאות מראה שכדאי שתקפידו יותר על נושא הבריאות, שתו לרוויה ולא יזיק אם תעודדו גם את הסובבים  לנקוט באמצעי בטיחות וזהירות. אם אתם בדרך כלל קצת מפוזרים ושוכחים היכן הנחתם חפצים שונים, זהו יום טוב לעשות קצת סדר סביבכם, במגורים, במכונית או במחסן. מצד שני, מצפים שתפגינו כעת יותר מחויבות לענייני המשפחה, זלזול, התחמקות או תירוצים, לא יתקבלו בהבנה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1