הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 16.05.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

אתם בתחילתה של  תקופה נפלאה בת כשנה, מבורכת וממוזלת בהזדמנויות והצלחות, בעקבות מעברו של צדק כוכב השפע וההצלחה, למזל שור ולבית הרומנטיקה, הילדים, היצירתיות והנאות החיים. מיקומו החדש של כוכב צדק, יגביר בכם את היצירתיות, ישפר מאוד את מצב הרוח ויעודד לשדרוג עצמכם והופעתכם.  בעיקר יתרום הדבר, לרענון חיי החברה והאהבה שלכם, שקרוב לוודאי שיהיו תוססים ועשירים יותר בהיכרויות חדשות. מיקום זה מצוין גם לפרסום ולפרסים, לכן תתכנה גם זכייה בהגרלות. לפנויים ולפנויות שבניכם, הפופולריות שלכם גוברת ובוודאי לא תשתעממו או שתחסרנה הצעות לחיזור.

דלי

כניסתו של צדק, לגזרת בית המשפחה והמגורים אמור לתרום רבות ב-12 החודשים הקרובים בשיפור היחסים ולעודד אתכם להפגין יותר נדיבות בעיקר במערכות היחסים עם בני המשפחה ובני הזוג. צדק מייצג שפע, אופטימיות והתרחבות, לכן יתכן שתחושו צורך להתרחב ולשפר את איכות החיים, המגורים ואף להרחיב את המשפחה. ברוב המקרים גם ההורים יפגינו יותר נדיבות ויעזרו לכם מבחינה כלכלית. הצעירים שבניכם עשויים לחוש שהגיע הזמן ש”הגוזל” יפרוש מ”הקן” החם והמגונן וצדק בהחלט יחזק בכם את קבלת ההחלטה להתחיל בחיים עצמאיים יותר.

 

דגים

כניסתו של צדק האופטימי, כוכב  השפע, ההצלחה וההזדמנויות הנפלאות לגזרת בית החשיבה והתקשורת, תגביר את הסקרנות והצורך להרחיב את אופקיכם. המיקום החדש יטיב מאוד עם התלמידים שבניכם ואף עשוי ליצור יחסי קירבה מקשר שנוצר במהלך השתלמויות, סדנאות, טיולים או אפילו נסיעה באוטובוס. בכול אופן, ב-12 החודשים הקרובים אתם תבורכו, בחשיבה יצירתית ובהשראה רבה, לעיתים עד כדי יכולת ניבוי. זה בהחלט הזמן לשדרג את המכונית, מערכת השמע או המחשב. הפן השלילי בצדק הוא, ביכולת שלו לעורר לפעמים אופטימיות מוגזמת, שהופכת לפעמים לשאננות, הרפתקנות ולחוסר זהירות.

 

טלה

מעבר צדק הנדיב, כוכב  השפע, ההצלחה וההזדמנויות הנפלאות, לגזרת בית הכספים שלכם עשוי להיטיב את מצבכם בתקופה שעד אמצע חודש מאי 2024, ולעודד נדיבות. צדק הוא כוכב חיובי שיכול להביא הזדמנויות והצלחה, אך הוא גם מעודד נהנתנות, בזבזנות, לקיחת סיכונים והרפתקנות. קרוב לוודאי שחלק ניכר מכם, עתיד לקבל העלאה בשכר או להצליח בעסקים, בעיקר כאלה שקשורים לחו”ל. אך זכרו גם את הפן השלילי שמעודד שאננות, היסחפות והגזמה.

שור

צדק כוכב השפע וההצלחה עובר למזלכם, מעבר שמבשר בדרך כלל בשורות טובות ומשנה את האווירה סביבכם ובתוך עצמכם לאופטימית ונדיבה יותר. נראה שעד אמצע חודש מאי 2024,  תתקלו באנשים שישמחו לעזור לכם ואתם תחושו צורך או שתהיה לכם הזדמנות להתרחבות בשטחי חיים שונים, אולם למי מבניכם שנוטה להשמנה, מיקום זה עלול להיות דווקא בעייתי. בכול מקרה, אם תהיו מספיק ערניים אולי תזהו ההזדמנויות שיכולות לשנות את חייכם מקצה לקצה. אך היזהרו משאננות, אופטימיות עיוורת והרפתקנות.

 

 תאומים

צדק, כוכב האופטימיות, השפע, ההזדמנויות וההצלחה יעבור היום למזל שור ולבית מצולות הנפש ותת- המודע שלכם. הדבר יחזק את רוחכם ואת האמונה הפנימית שלכם ויעודד אתכם לגלות, להתחבר ולנצל נכון את הפוטנציאלים הפנימיים שבכם. יתכן שתחושו  עד אמצע חודש מאי 2024, צורך בחיפוש משמעות רוחנית שונה, או עמוקה יותר ומיקום צדק יסייע לכם להבין טוב יותר את המבנה הפסיכולוגי שלכם ומומלץ שתצטרפו בתקופה זו לאיזו סדנת מודעות. אגב, התעסקות בעזרה לזולת והתנדבות בכלל, יביאו לכם ברכה ותחושה טובה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1