הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 17.05.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

הרגישות שהייתה טמונה בכם בימים האחרונים תתפוגג משעות אחר הצהרים ומצב הרוח ילך וישתפר, זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם באנרגיה תחרותית ויצירתית שתלווה בצורך בפעילות מגוונת, שונה ולא שגרתית. החשיבה שלכם תהפוך בימים הקרובים לפורייה ויצירתית ומומלץ שתנצלו את הערב ואת הימים הקרובים לפעילות מהנה ולבילויים. ייתכן שאף יצוצו הזדמנויות ספונטניות מפתיעות, העיקר שגם אתם תפגינו יותר יוזמה, תעוזה ויצירתיות.

דלי

אתם תמשיכו להראות גם הבוקר מרץ בלתי נדלה לצד חשיבה יצירתית וכושר ביטוי שנון, הדבר יסייע לכם לפעול בזריזות וליצור שיתוף פעולה בלי מאמץ רב. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזל שור, יגרום לכם כנראה לבלות את המשך היום בחברת האנשים הקרובים לכם או להישאר בבית ולצפות בתכניות בטלוויזיה או לבקר חברים.

 

דגים

קצב הזחילה של הימים האחרונים ישתנה משעות אחר הצהרים, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. עם זאת, מומלץ שתבלמו את קוצר הרוח שלכם, תגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

 

טלה

היום מתחיל ברמת אנרגיה גבוהה לכן מומלץ שתמשיכו לקדם במרץ את תכניותיכם. אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים, בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הכספים וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי.

שור

אתם פותחים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לסגור את הפיגורים שאולי נוצרו בימים האחרונים. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה ידרבנו אתכם להפגין יותר ספונטניות בשעות אחר הצהרים וכדאי שתתחילו להכין תכניות מעניינות לבילוי לימים הקרובים.

 

 תאומים

עוד יום עתיר אירועים ונסיבות חברתיות מעניינות, אך כדאי למהר לסיים כמה שיותר דברים כי מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית מצולות הנפש עשויה להשפיע על מצב הרוח ועל רמת האנרגיה הפיזית, מה שיאלץ אתכם להוריד את הקצב. בכול מקרה כדאי שלא תתכנו מראש את תכניותיכם לערב, שמא תהיו עייפים מדי כדי להוציאם לפועל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1