הורוסקופ יומי יום חמישי 2023

הורוסקופ יומי 18.05.2023 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

מצב רוחכםימשיך להיות היום מרומם וידידותי והצורך בריגושים יגבר. שיוט הירח בבית ההנאות, האהבה והילדים, יגביר את הפופולריות שלכם ויעורר בכם את הצדדים החברתיים, הרומנטיים, היצירתיים או הנהנתנים. לכן זהו בהחלט יום מרגש שמתאים מאוד לאירועים חברתיים, היכרויות מעניינות ובילוי לא שגרתי ואתם תהיו קלילים וחברותיים יותר, לכן תוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של היום אך אל תיסחפו מעבר לטעם הטוב.

דלי

הרובד הרגשי אצלכם יודגש מאוד היום ובעיקר בשעות הערב והלילה ולכן ייתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. על כן עדיף שתיקחו הכול בקלילות, אין צורך להתרגש או להתעצבן, גם אם הדברים אינם קורים בסדר שתכננתם. עם זאת זהו יום נהדר לאירוח ביתי, או למפגש אינטימי עם מישהו או מישהי שמזמן לא פגשתם.

 

דגים

אתם סקרנים למדי היום וזקוקים לגירויים שכליים, ולפעילות תקשורתית ענפה ותתכן נטייה להרפתקנות. הירח המשייט בבית התקשורת מצוין לתלמידים שביניכם, לכן זהו יום מבורך ללמידה ולמבחנים. כמו כן רצוי שתנצלו את היום למפגשים שיפרו אתכם מבחינה רעיונית, התייעצו עם חבר, צאו להרצאה מרתקת או צפו בסרט מעניין.

 

טלה

הירח שנע בבית הכספים מחבר אתכם שוב לעולם החומר הארצי וזה הזמן לקבלת החלטות מעשיות, בשיקול דעת קר וזהיר. בעיקר כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל הקשור להוצאותיכם, במיוחד אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר, זאת מכיוון שהגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם.

שור

הירח שנע היום במזלכם יגביר את המרץ ואת המוטיבציה שלכם. למעשה האווירה סביבכם משתפרת, אנשים מגיבים בצורה חיובית להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים. נצלו את זה שאתם בתקופה בה אתם יכולים לחשוף את רעיונותיכם ולשכנע, תהיו פעילים חברתית, תקשרו קשרים ותגלו יותר פתיחות לטרנדים חדשניים.

 

 תאומים

אתם רגישים ותנודתיים היום ואף נוטים להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם, לכן אתם עשויים גם להיפגע ולהיעלב די בקלות. הירח שמשייט במזל שור ובבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים שלכם עשוי לבלבל ולגרום לכם להתעייף במהירות וגם לעורר בכם תחושת ריחוק וניתוק ממה שמתרחש סביבכם. עם זאת, זהו יום מוצלח להפגנת יצירתיות, לביטוי רגשי ועשיית מחווה נדיבה למישהו, וגם יום מבורך להתנדבות ומתן עזרה אחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1