הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 19.05.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

היום תהיו מקובלים, תחרותיים ורומנטיים יותר, זאת בעקבות מולד הירח, בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה. הלהט, התשוקה אמנם יגברו, אך ייתכן שתתקשו להסתדר עם גבולות, מגבלות או מרות של מישהו כלפיכם ורצוי שתימנעו ממוחצנות יתר או מתחרותיות בוטה. יום השישי הזה מוצלח גם להשתתפות בפעילויות חברתיות ולפנויים ולפנויות שביניכם כדאי ליזום יותר.

דלי

מולד הירח מתחבר הפעם בענייני הבית והמשפחה ואכן זה הזמן למציאת פתרונות לבעיות הפנימיות בתוך המשפחה או בנושא המגורים. זה הזמן גם להחליט אם אתם הולכים על שיפוץ והרחבת הבית, או מחליפים דירה. יום מוצלח גם לדיון בהרחבת המשפחה. שימו- לב שגם התיאבון שלכם עשוי להיות מושפע ממולד הירח ולגרום לשינויי בהרגלי האכילה.

 

דגים

נראה שבשל מולד הירח תתעסקו היום בנושאים הקשורים לתקשורת, לימודים, וניידות. אכן עניינים הקשורים למכונית יעלו על הפרק וזה הזמן לשנות ולהחליף מכשירים שונים, בעיקר אלה הקשורים לתקשורת ולניידות. ייתכן שתחושו היום יותר צורך לבטא את עצמכם ואת דעותיכם, או שתאלצו לתמרן בין שני נושאים מרכזיים וגם לערוך שינויים.

 

טלה

זוהי עת מעולה לשנות גישה כלכלית, לפתוח חשבון או חיסכון חדש בבנק או לקבל החלטה סופית לגבי קניית מוצר שהתלבטתם בקשר אליו לאחרונה. מולד הירח מראה שכעת מעסיקים אתכם יותר נושאים כלכליים וכספיים. יתכנו גם הזדמנויות כלכליות מעניינות, אך כדאי להיות זהירים, זאת מכיוון שלא חסרים גם מוקשים בדרך.

שור

אתם מלאים היום בעצמה, כוח ובתבונה רבה וגם מושכים הרבה יותר תשומת לב. מולד הירח במזלכם יחזק בכם את האש הפנימית שידרבן אתכם לדחוף ולהזיז את העניינים קדימה במרץ רב. ייתכן שמתעורר בכם לאחרונה הצורך בשינוי מרענן בחיים, ואכן מולד הירח במזלכם מציין שזה יום מוצלח ומבורך מהרגיל, מכיוון שיתכנו יותר הזדמנויות ויש לכם כעת את המרץ, הביטחון העצמי והנחישות שדרושים כדי להשיג את מטרותיכם.

 

 תאומים

למרות שיום ההולדת מתקרב, מצב הרוח שלכם נמצא עדיין בשפל ואתם זקוקים לעידוד ותמיכה. מולד הירח מוצלח לביטוי רגשי ולעשיית מחווה נדיבה למישהו קרוב ואהוב ומבורך גם להתנדבות ומתן עזרה לאחרים. מכיוון שחלק מהדברים נסתרים כעת מהעין או מתרחשים מתחת לפני השטח, נראה שתצליחו למצוא להם פתרון אם רק תחקרו ותעמיקו קצת יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1