הורוסקופ יומי יום שבת 2023

הורוסקופ יומי 20.05.2023 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

מחמת מעבר מאדים לבית התשוקות וההשקעות, אתם עשויים להפוך בשבעת השבועות הקרובים לעקשניים, כוחניים, נחושים, תקיפים ובעיקר טוטליים יותר. העצמה הנפשית שלכם עשויה להגביר את התשוקה שלכם לכוח, מעמד גבוה ויצירת רווחים אך גם להגביר את תחושת החשדנות, להביא למצבים מניפולטיביים, ופה ושם עשויים אף לבצבץ פרצי קנאה או אובססיה. מכיוון שאתם תתקשו להתפשר ותעדיפו ללכת על הכול, או לא כלום, הרי שעודף תחרותיות עלול להפוך יריבות לשדה קרב ממש. לכן, כדאי שתתעלו ותנצלו נכון את העצמה הגדולה הזו, בתקופה הקרובה ותמנעו ממאבקי כוח, בעיקר עם בני הזוג. עדיף שתפרקו את המתחים ואת עודפי האנרגיה, בפעילויות ספורטיביות ואינטימיות יצירתית.

דלי

תנועתו של מאדים הדינמי ולפעמים גם אגרסיבי לבית הזוגיות והשותפויות, יכול להגביר את המתחים בקשרים הקרובים בשבעת השבועות הקרובים ועלולים להתפתח חיכוכים ועימותים עם בני הזוג, שותפים ואנשים קרובים, בבית או בעבודה, בעיקר בגלל אגו מנופח של אחד הצדדים וקושי להתפשר. עדיף שתפגינו מעכשיו יותר גמישות וסלחנות, מכיוון שדברים עליהם הבלגתם בעבר עלולים למלא אתכם כעת בכעס רב. לעומת זאת לביישניים מבניכם ולאלה שאינם בקשר זוגי כרגע, מאדים בבית הזוגיות יעודד אתכם להעז וליזום יותר.

 

דגים

בעקבות תנודת מאדים הדינמי למזל אריה, מצב הרוח ילך וישתפר בשבעת השבועות הקרובים והדבר יעודד אתכם להיות חברותיים ולצאת לבלות וליהנות יותר. הביטחון העצמי שמתחזק בתקופה זו ישפר את היכולת שלכם לייצג את עצמכם ואת עמדותיכם ויעורר בכם גם את יצר התחרותיות והצורך להגיע למקום הראשון בכל מה שאתם עושים כרגע לכן, זו תקופה מעולה והישגית בספורט. הפופולאריות שגוברת תעניק לפנויים ולפנויות יותר הזדמנויות לחיזורים ולהיכרויות חדשות. אולם, תקופה זו יכולה להתאפיין גם בחוסר משמעת ומדי פעם אתם עשויים להפגין מרדנות ולחוש קושי לקבל מרות.

 

טלה

מיקומו של מאדים, שליטכם האסטרולוגי בשבועות האחרונים במזל סרטן, נחווה אצל רבים כתקופה רגישה וכלל לא קלה. בעקבות מעברו של מאדים למזל אריה הדרמתי, מתחילה היום תקופה בת כשבעה שבועות שיהיו הרבה יותר תוססים ונמרצים, ובמהלכם יהיה לכם קל יותר להתבלט, לקשור קשרים, לפרוץ קדימה ולכבוש לבבות.

שור

דברים הקשורים למגורים ונושאים משפחתיים יהפכו למרכזיים יותר בשבעת השבועות הקרובים בעקבות מעברו של מאדים, למזל אריה. זה הזמן להשקיע בשיפוץ ובהרחבת המגורים או להחליפם. אצל חלק מכם תיתכן החרפת יחסים עם מישהו מבני המשפחה, בעיקר אם היחסים עמו היו מעורערים עוד מקודם. היו ישירים וגלויים, בעיקר בכל הקשור לרגשותיכם, אך עדיף שתימנעו בעיסוק בנושאים טעונים ורגישים.

 

 תאומים

מעברו של מאדים לבית החשיבה והתקשורת שבמזל אריה ישפיע על דרך חשיבתכם ועל התקשורת שלכם עם הסביבה ויגביר את הצורך ביצירת קשרים חדשים. הסקרנות הגוברת עשויה לדרבן אתכם בשבעת השבועות הקרובים להיפתח לנושאים חדשים ולתור אחר ריגושים ועניןי. זאת תקופה מוצלחת ללמידה ולהשתלמויות, אך הצורך בשינויי עשוי להגביר את חוסר השקט או את הנטייה להתפזר על פני יותר מדי נושאים וכיוונים בו זמנית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1