הורוסקופ יומי יום ראשון 2023

הורוסקופ יומי 21.05.2023 – יום ראשון – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

ייתכן שהתנהלתם בהתנשאות מסוימת לאחרונה, אך מעבר השמש למזל תאומים ולבית העבודה והבריאות יחזיר לכם את הצניעות והאיפוק ויחזק במהלך השבועות הקרובים את הצד הארצי והשקול. התקופה הקרובה תבחן אצלכם בהישגיות בעבודה ובהוכחת יעילות גבוהה יותר. זהו זמן טוב להוכיח יעילות, זיכרון טוב לפרטים וכושר ניתוח אנליטי. במקרים מסוימים תתעורר שאיפה, אפילו מוגזמת, לשלמות העלולה להביא לחיכוכים ולמצבי ביקורת. המודעות שלכם לנושאים הקשורים לבריאות, דיאטה, וכושר גופני תגבר ותוביל אתכם לשים לב לעצמכם. תיתכן אולי נטייה לחנך ולבקר אחרים, אך אתם עשויים גם לחוש צורך לעזור, להזדהות ולטפל באחרים.

דלי

בשל מעבר השמש לבית החמישי, בית האהבה, הרומנים, המנהיגות, הפרסום והנאות החיים שבגזרת מזל תאומים, במהלך ארבעת השבועות הקרובים, תתעורר בכם תחרותיות שתאפשר לכם להתבלט יותר ובמקרים מסוימים אפילו להתפרסם. בכל מקרה, זהו זמן מצוין לשווק את עצמכם ואת רעיונותיכם, גם בתחום הרומנטי. בתקופה הזו גם הרצון שלכם ליהנות מהחיים ולכייף יגבר, ולבני המזל תהיה אפשרות להפוך לאבות. הבעיה כעת היא בעיקר בחוסר משמעת עצמית ובאגו המנופח שאתם תשדרו לפעמים ואולי גם בנטייה להיסחף.

 

דגים

בשל מעבר השמש למזל תאומים אתם תהפכו למרוכזים יותר בעולמכם האינטימי וגם באנשים שמשפיעים או השפיעו עליכם בחיים, כמו כן תתייחסו יותר לנושאים משפחתיים וענייני מגורים. בשבועות הבאים תעדיפו כנראה להיות בסביבה ובאווירה נעימה, חמימה ומוכרת, ומצד שני אתם חייבים להמשיך ולמלא את חובותיכם היומיומיות. אירועים שחוויתם בעבר עשויים לחזור בשבועות אלה דרך זיכרונות, חלומות, מפגש עם אנשים מהעבר או צירופי מקרים מוזרים, שבאופן לא מודע עדיין שולטים בכם בדרך מסוימת.

 

טלה

הזווית של השמש מול מזל תאומים תתרחש אצלכם בבית השלישי, הבית הקשור לתקשורת ויחסים עם הסביבה הקרובה והיומיומית, כגון אחים ואחיות, שכנים וחברים לעבודה. לכן, כדאי לחזק את שיתוף הפעולה עמם, ומטרתכם העיקרית כעת תהיה לשפר את היחסים עם גורמים אלה, בעיקר ברמת התקשורת היומיומית. גם הסקרנות שלכם תגבר בשבועות הקרובים ולכן אתם תגלו יותר עניין במתרחש סביבכם. כמו כן זו תקופה מבורכת לקורסים, השתלמויות ולכל פעילות שתכיל ותעניין אתכם. הבעיה שבתקופה זו אתם עלולים להיות יותר מדי אימפולסיביים ולהפגין חוסר סבלנות לזולת.

שור

השמש תיצור זווית היום מול מזל תאומים שם מצוי הבית שקשור לערכים החומריים שלכם, כמו ענייני פרנסה ומחזור הכספים. בארבעת השבועות הקרובים אתם תשאפו לחזק את הבסיס הכלכלי, אך זה יכול גם לעודד נהנתנות, חומרנות ועקשנות ואף לעורר עימותים ומאבקי כוח עם בני הזוג, פרטנרים לעבודה או בשטחי חיים אחרים הקשורים לכספים ולדרך ניהולם. מצד שני, אם פעלתם לאחרונה נכון, אתם עשויים לזכות בזמן הקרוב לתוספת משמעותית בשכרכם. על כן חשוב שתהיו מאופקים יותר ולא תיסחפו בבזבזנות יתר במהלך תקופה זו.

 

 תאומים

בשל מעבר השמש למזלכם, אתם תתחילו להתחזק ותתמלאו באנרגיה חיובית שתלך ותחדש את כוחותיכם, רוחכם וביטחונכם העצמי מה שיעורר בכם צורך עז להתחלות חדשות ולממש את הפוטנציאל שלכם. ייתכן שבארבעת השבועות הקרובים תהפכו מרוכזים יותר בעצמכם אבל לא בהכרח ממניעים אנוכיים, אלא מתוך התבוננות אמיתית פנימה והצורך להגדיר את הצרכים שיקדמו אתכם בשנה הקרובה. ואכן זה הזמן להכיר ולזהות את הצרכים האמתיים שלכם ולתכנון תכניות לשנה הקרובה. עם זאת ההתרכזות בצרכים שלכם עלולה לגרום לכך שתתקשו לראות את הצרכים של הסובבים ולכן יכול להיות לכם קשה לעבוד איתם בהרמוניה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1