הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 22.05.2023 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

האנרגיות אווריריות יותר והתחושה הופכת נינוחה ואופטימית יותר וביומיים וחצי הקרובים יהיה לכם קל יותר להותיר רושם חיובי או להתחבר לאנשים חדשים. אם לאחרונה נוצרו מתחים או משקעים בניכם לבין אדם קרוב, הרי שזהו יום מוצלח במיוחד  לשיחת הבהרה, פיוס וגם לבילוי אוהבים בשניים. מכיוון שהזרקורים הולכים להיות מופנים אליכם, מומלץ שתשימו לב יותר לטיפוח הופעתכם וזהו יום מצוין לעבור דרך הספר הקוסמטיקאית או חנות הבגדים.

דלי

יומיים וחצי מעולים לקידום ענייני העבודה וזאת בזכות שיוט הירח בבית העבודה והבריאות שהופך אתכם לנחושים יותר להוכיח את עצמכם. כדאי שתנצלו זאת  להפגנת יוזמה וללקיחת עוד תחומי אחריות בעבודה. מעבר הירח למזל סרטן ידרבן אתכם להיות אחראים, מעשיים, מסודרים דייקניים, זה יכול גם להגביר בכם את הבררנות ולהוביל למצבי ביקורת וקטנוניות. על כן רצוי שתגלו היום יותר רגישות לצורכי הסובבים ואל תניחו לשאיפה שלכם לשלמות, לעורר מתיחות עם אחרים.

 

דגים

תנודת הירח לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה תשפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים וחצי הקרובים, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. יומיים אלה ישפרו גם את החשיבה היצירתית ויביאו לכם גם הצלחה חברתית ורומנטית, בעיקר אם תפגינו יותר יוזמה, רגישות ובטחון עצמי נטול יוהרה.

 

טלה

תנודתו של הירח לבית הרביעי המשפחתי והרגיש יכולה לעורר בכם רגישות גבוהה וליצור שינויים קיצוניים במצב הרוח ובהתנהגות ועלולים לעורר מתיחות ביחסים הקרובים. מאחר שאזור הקיבה עשוי להיות רגיש במיוחד, מומלץ שתקפידו לאכול ביומיים וחצי הקרובים בצורה מסודרת, רגועה ומתונה, תמנעו מאכילה בשעות הלילה ותעדיפו מאכלים קלים.

שור

תנודתו של הירח למזל סרטן תדגיש אצלכם ביומיים וחצי הקרובים את כול הקשור לחשיבה, תקשורת, מידע ודעת. על כן הימים הקרובים מצוינים ללמידה, השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, לתכנון תוכניות לטווח הקרוב, למבחנים שונים, לבילוי תרבותי, להרצאה מעניינת וגם למפגש חברתי או לשיחה אישית בארבע עיניים בנוגע לענייני עבודה, ליצירת שיתוף פעולה כלשהו או לליבון עניינים

 

 תאומים

תנודתו של הירח לבית הכספים תדגיש ביומיים וחצי הקרובים נושאים יומיומיים, חומריים ומעשיים, כמו ענייני תקציב, כספים, המצב הכלכלי וגם רכישות וקניות. זה עשוי להיות יום מוצלח ואולי אפילו מפתיע, בעיקר בכל הקשור לענייני כספים לכן כדאי שתפגינו יותר ערנות ותזהו הזדמנויות להרוויח יותר. מותר לכם לפרגן לעצמכם ולרכוש משהו שישפר לכם את מצב רוח.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1