חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אנה ארונוב על לירן ושירי:"לא רציתי לפגוע, לא אישי נגדם"

אנה ארונוב על לירן ושירי:”לא רציתי לפגוע, לא אישי נגדם”

השמועה אומרת...

שתפו

כשאנה כתבה בפוסט שלה באינסטגרם שעורר סערה כי היא לא התחברה לתהליך המורכב שעברו הזוגות וטענה כי “אהבה לא צריכה להיות קשה”, טוקבקיסטים כינו אותה “מתנשאת” ו”ביקורתית”, מאיה בוסקילה כתבה פוסט משלה בו היא יוצאת נגד הדברים, ואפילו לירן ושירי לבסוף התייחסו, כשהאחרונה אמרה: “זה היה ברור מאוד בדיוק על איזה זוג ספציפי היא מדברת, אני לא חושבת שמישהו יכול לקבוע מה נכון ומה לא נכון”.

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

איך אפשר לסכם או לספר את השנה הראשונה שאנחנו חוגגים ביחד. לספר את כל מה שעברנו בכמה מילים או בכמה תמונות. כל מה שחווינו בזמן הצילומים , חוויתם אחר כך איתנו. אבל מה שאתם לא יודעים זה את מה שחווינו שלא שודר. את הביחד שלנו, שבו בילינו ביחד בשוויץ , במדריד , רומא , וונקובר , ניו-יורק , ויוון. שנה קסומה שהתחילה בחתונה עם מישהי שאתה לא מכיר ונהפכה למישהי שהיא כל עולמך. האם הסיפור שלנו נגמר … ? נראה לי שהוא רק התחיל . אהובה שלי איזה פנאן שאת לצידי ⁦♥️⁩ הצצה קטנה לקמצוץ קטן מהתמונות שלנו מהשנה האחרונה ….

A post shared by Liran Levi (@liranlevi4) on

[quads id=”5″]

אנצ’קה כלל לא הגיבה למי שכתב לה כך – עד היום. הבוקר התייצבה הרקדנית בצילומי הקולקציה הקרובה של חברת האופנה “ג’אמפ עונות”, לה היא משמשת פרזנטורית. “לא התכוונתי למשוך אש, אנשים פשוט מפרשים דברים”, ביקשה להגן על עצמה, “לא לזה התכוונתי, בואי נגיד ככה”.

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות