ניר פותח על גדי:"עושה הצגה למצלמות כי הוא יודע שככה זוכים באח הגדול"

ניר פותח על גדי:"אתה עושה הצגה למצלמות כי ככה זוכים באח הגדול"ניר פותח על גדי:"עושה הצגה למצלמות כי הוא יודע שככה זוכים באח הגדול"

עקבו אחרינו ברשת:

שמועה בידור ישראל מציגה – ניר פותח על גדי:"עושה הצגה למצלמות כי הוא יודע שככה זוכים באח הגדול" – שמועה היא תוכנית מציאות ישראלית, היא מהווה גרסה מקומית לתוכנית האמריקאית "שמועה", והיא החלה את שידוריה בדצמבר 2007 בערוץ 10 (שם שודרה עד אוגוסט 2012), לאחר מכן שודרה מנובמבר 2015 עד ספטמבר 2017 בערוץ 2 בזכיינית רשת, והחל מהעונה התשיעית תשודר בערוץ 13. העונה התשיעית, שמועה VIP עונה 2, עלתה לשידור ב-9 מרץ 2019.  ניר פותח על גדי:"עושה הצגה למצלמות כי הוא יודע שככה זוכים באח הגדול"

פורמט התוכנית מבוסס על תוכנית המציאות האמריקאית "שמועה" של ערוץ CBS. ההבדל העיקרי בין ההפקה האמריקאית לישראלית הוא בכך שעונה בארצות הברית אורכת כ-14 פרקים של 45 דקות, בעוד שבישראל לכל עונה יש מעל ל-30 פרקים שאורכם בין שעה לשעה וחצי. חברת ההפקה אוספת קבוצת אנשים שמספרם, מוצאם, דתם ומינם משתנה מעונה לעונה, ולכאורה אין ביניהם קשר מוקדם. קבוצה זו נשלחת לחוף נטוש וקשה למחיה או אי בודד, והם נדרשים לחיות שם תקופת זמן, להתמודד במשימות שונות ועל פי תוצאות המשימות לקבל תגמולים ולקבוע מי ממשיך במשחק ומי מודח., שמועה עונה 3.  ניר פותח על גדי:"עושה הצגה למצלמות כי הוא יודע שככה זוכים באח הגדול"

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

ניר פותח על גדי:"עושה הצגה למצלמות כי הוא יודע שככה זוכים באח הגדול" –
שמועה VIP רשת עונה 3, שמועה רשת עונה 3.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.