אמא של אדם נכנסה לבית האח הגדול ולאיזה דיירת היא אמרה "כפרה עלייך"?

אמא של אדם נכנסה לבית האח הגדול ולאיזה דיירת היא אמרה "כפרה עלייך"?אמא של אדם נכנסה לבית האח הגדול ולאיזה דיירת היא אמרה "כפרה עלייך"?

עקבו אחרינו ברשת:

שמועה בידור ישראל מציגה – אמא של אדם נכנסה לבית האח הגדול ולאיזה דיירת היא אמרה "כפרה עלייך"? – שמועה היא תוכנית מציאות ישראלית, היא מהווה גרסה מקומית לתוכנית האמריקאית "שמועה", והיא החלה את שידוריה בדצמבר 2007 בערוץ 10 (שם שודרה עד אוגוסט 2012), לאחר מכן שודרה מנובמבר 2015 עד ספטמבר 2017 בערוץ 2 בזכיינית רשת, והחל מהעונה התשיעית תשודר בערוץ 13. העונה התשיעית, שמועה VIP עונה 2, עלתה לשידור ב-9 מרץ 2019.  אמא של אדם נכנסה לבית האח הגדול ולאיזה דיירת היא אמרה "כפרה עלייך"?

פורמט התוכנית מבוסס על תוכנית המציאות האמריקאית "שמועה" של ערוץ CBS. ההבדל העיקרי בין ההפקה האמריקאית לישראלית הוא בכך שעונה בארצות הברית אורכת כ-14 פרקים של 45 דקות, בעוד שבישראל לכל עונה יש מעל ל-30 פרקים שאורכם בין שעה לשעה וחצי. חברת ההפקה אוספת קבוצת אנשים שמספרם, מוצאם, דתם ומינם משתנה מעונה לעונה, ולכאורה אין ביניהם קשר מוקדם. קבוצה זו נשלחת לחוף נטוש וקשה למחיה או אי בודד, והם נדרשים לחיות שם תקופת זמן, להתמודד במשימות שונות ועל פי תוצאות המשימות לקבל תגמולים ולקבוע מי ממשיך במשחק ומי מודח., שמועה עונה 3.  אמא של אדם נכנסה לבית האח הגדול ולאיזה דיירת היא אמרה "כפרה עלייך"?

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

אמא של אדם נכנסה לבית האח הגדול ולאיזה דיירת היא אמרה "כפרה עלייך"? –
שמועה VIP רשת עונה 3, שמועה רשת עונה 3.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.