רונן פותח לראשונה:"אני לא אחכה לאישור בכתב של תקוה לליאור לדבר איתי"

רונן פותח לראשונה:"אני לא יחכה לאישור בכתב של תקוה לליאור לדבר איתי"רונן פותח לראשונה:"אני לא אחכה לאישור בכתב של תקוה לליאור לדבר איתי"

עקבו אחרינו ברשת:

שמועה בידור ישראל מציגה – רונן פותח לראשונה:"אני לא אחכה לאישור בכתב של תקוה לליאור לדבר איתי" – שמועה היא תוכנית מציאות ישראלית, היא מהווה גרסה מקומית לתוכנית האמריקאית "שמועה", והיא החלה את שידוריה בדצמבר 2007 בערוץ 10 (שם שודרה עד אוגוסט 2012), לאחר מכן שודרה מנובמבר 2015 עד ספטמבר 2017 בערוץ 2 בזכיינית רשת, והחל מהעונה התשיעית תשודר בערוץ 13. העונה התשיעית, שמועה VIP עונה 2, עלתה לשידור ב-9 מרץ 2019.  רונן פותח לראשונה:"אני לא אחכה לאישור בכתב של תקוה לליאור לדבר איתי"

פורמט התוכנית מבוסס על תוכנית המציאות האמריקאית "שמועה" של ערוץ CBS. ההבדל העיקרי בין ההפקה האמריקאית לישראלית הוא בכך שעונה בארצות הברית אורכת כ-14 פרקים של 45 דקות, בעוד שבישראל לכל עונה יש מעל ל-30 פרקים שאורכם בין שעה לשעה וחצי. חברת ההפקה אוספת קבוצת אנשים שמספרם, מוצאם, דתם ומינם משתנה מעונה לעונה, ולכאורה אין ביניהם קשר מוקדם. קבוצה זו נשלחת לחוף נטוש וקשה למחיה או אי בודד, והם נדרשים לחיות שם תקופת זמן, להתמודד במשימות שונות ועל פי תוצאות המשימות לקבל תגמולים ולקבוע מי ממשיך במשחק ומי מודח., שמועה עונה 3.  רונן פותח לראשונה:"אני לא אחכה לאישור בכתב של תקוה לליאור לדבר איתי"

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

רונן פותח לראשונה:"אני לא אחכה לאישור בכתב של תקוה לליאור לדבר איתי" –
שמועה VIP רשת עונה 3, שמועה רשת עונה 3.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.