בעקבות המפגש הצמוד: תקוה וחגית חוטפות ביקורת "מצפצפות על ההנחיות"

בעקבות המפגש הצמוד: תקוה וחגית חוטפות ביקורת "מצפצפות על ההנחיות"בעקבות המפגש הצמוד: תקוה וחגית חוטפות ביקורת "מצפצפות על ההנחיות"

עקבו אחרינו ברשת:

שמועה בידור ישראל מציגה – בעקבות המפגש הצמוד: תקוה וחגית חוטפות ביקורת "מצפצפות על ההנחיות" – שמועה היא תוכנית מציאות ישראלית, היא מהווה גרסה מקומית לתוכנית האמריקאית "שמועה", והיא החלה את שידוריה בדצמבר 2007 בערוץ 10 (שם שודרה עד אוגוסט 2012), לאחר מכן שודרה מנובמבר 2015 עד ספטמבר 2017 בערוץ 2 בזכיינית רשת, והחל מהעונה התשיעית תשודר בערוץ 13. העונה התשיעית, שמועה VIP עונה 2, עלתה לשידור ב-9 מרץ 2019.  בעקבות המפגש הצמוד: תקוה וחגית חוטפות ביקורת "מצפצפות על ההנחיות"

פורמט התוכנית מבוסס על תוכנית המציאות האמריקאית "שמועה" של ערוץ CBS. ההבדל העיקרי בין ההפקה האמריקאית לישראלית הוא בכך שעונה בארצות הברית אורכת כ-14 פרקים של 45 דקות, בעוד שבישראל לכל עונה יש מעל ל-30 פרקים שאורכם בין שעה לשעה וחצי. חברת ההפקה אוספת קבוצת אנשים שמספרם, מוצאם, דתם ומינם משתנה מעונה לעונה, ולכאורה אין ביניהם קשר מוקדם. קבוצה זו נשלחת לחוף נטוש וקשה למחיה או אי בודד, והם נדרשים לחיות שם תקופת זמן, להתמודד במשימות שונות ועל פי תוצאות המשימות לקבל תגמולים ולקבוע מי ממשיך במשחק ומי מודח., שמועה עונה 3.  בעקבות המפגש הצמוד: תקוה וחגית חוטפות ביקורת "מצפצפות על ההנחיות"

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

בעקבות המפגש הצמוד: תקוה וחגית חוטפות ביקורת "מצפצפות על ההנחיות" –
שמועה VIP רשת עונה 3, שמועה רשת עונה 3.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.