חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"לצערי גם אותי אופק לוי עקץ": התלונה ברשת נגד כוכב האח הגדול שעוררה סערה!

“לצערי גם אותי אופק לוי עקץ”: התלונה ברשת נגד כוכב האח הגדול שעוררה סערה!

השמועה אומרת...

סופ”ש לא פשוט עבור כוכב “האח הגדול”, אופק לוי. לאחר טענותיה הקשות של המקעקעת שרה קורי ביום שישי האחרון שבהן העלתה דופי בחברת האינטרנט של אופק, לאותן טענות מצטרף השחקן גל אמיתי שיצא בחריפות נגד אופק: “מדובר בנוכל”.

שתפו

ביום שישי האחרון העלתה המקעקעת שרה קורי מספר סטוריז בחשבון האינסטגרם שלה שבמרכזם האשמות וטענות נגד חברת האינטרנט שמנהל אופק לוי – “אונליין שמונליין”. בין היתר שיתפה קורי את עוקביה:

 

“נפלתי קורבן להונאה וחשוב לי מאוד לשתף אתכם ולהזהיר. תיזהרו מהחבר’ה האלה. אני כבר הבנתי שכסף לא יחזור אליי. וגם עכשיו צריכה להוציא עוד כדי לחזור אחורה ולעבוד מאוד קשה להקים אתר מחדש”.

"מתחננת שתחזיר לי את הכסף": התלונה ברשת נגד אופק לוי שעוררה סערה!
אופק לוי בבית “האח הגדול”

קורי שגוללה בסדרת הסטוריז את ההתנהלות הקלוקלת של אופק וחברת האינטרנט שלו מולה חתמה בדברים:“אוף אופק פליז. פשוט תחזירו לי את הכסף או לפחות חלק, אני ממש מבואסת. פשוט תעזרו לי לחזור אחורה, נהיה לי בור בעסק עם ההשקעה הזאת. סמכתי על המילה שלך ואני מרגישה שרימו אותי. אני מתחננת תצא חבר ותחזיר לי את הכסף”.

 

הנושא עלה בפוסט בעמוד האינסטגרם של ערן סויסה שם באחת התגובות המובילות העלה השחקן גל אמיתי טענות דומות וקשות נגד אופק והצליח לעורר סערה:“חברת און ליין שמונליין ואופק לוי. פשוט עבודה בעיניים, אזהרה לא להתקרב!!!”

גל אמיתי
גל אמיתי, העלה בתגובה לפוסט של ערן סויסה את הטענות הקשות שלו נגד אופק

עוד הוסיף אמיתי:”במקרה שלי, אופק קיבל אלפי שקלים לבניית אתר. לא עמדו בלוח הזמנים, תמיד האשימו אותנו שאנחנו לא בסדר ולכן העיכוב, ובסוף סיפקו ״אתר״ עלאק. אתר לא עובד ללא אפשרות לצפות בתכנים ולרכוש. שילמתי כמעט 20,000 על מערכת רצינית לפרוייקט של הסטודיו הדיגיטלי וקיבלתי עמוד אינטרנט עם תמונות יפות.”

 

“בנוסף אחרי שהבנתי שזה הבן אדם, וכנראה שעוקצים אותי, הודעתי לאופק שהיה מלך התירוצים והתחמקויות, שהעבודה בנינו נגמרה ובבקשה שיעביר לי את כל הסיסמאות והחומרי עבודה. ואז בשיא חוצפתו! הוא אומר לי שאני צריך לשלם עוד 10,000 שח לקבל את החומרים, שאני שילמתי עליהם כן?? אחסון האתר ,קוד, דומיין, שרת, תוספים. שילמתי. לא הייתה לי ברירה. לצערי גם אותי אופק לוי עקץ. פשוט מדובר בנוכל. ראו הוזהרתם.”

"מתחננת שתחזיר לי את הכסף": התלונה ברשת נגד אופק לוי שעוררה סערה!
אופק לוי ונעם שחר. צילום מסך אינסטגרם

לטענותיה של שרה קורי מסר אופק בתגובה שהתפרסמה ברשת:“מאז הפרסום שחוויתי שמעתי אין ספור סיפורים על העסק שלי. אחד טען שיש עובדים, השני טען שאין, השלישי טען שאני רמאי והרביעי שאני מלאך. כנראה שלעולם לא אצא מזה – התרגלתי. המשרד שלי מעסיק ומפרנס עשרות אנשים בארץ ובעולם, ומספק שירות לעשרות לקוחות מרוצים בכל חודש. ראיה לכך שאין אף תביעה כנגד החברה ומעולם לא ביקרתי בבתי משפט.”

 

“לא כל כך ברורות לי הטענות. שנציגי החברה לא ענו בשעה שש בערב כי המשרד סגור בשעות האלה? שחברת סליקה כמו ישראכרט לא אישרו לשרה להעביר אשראי? שפייסבוק דוחים את חשבון המשתמש שלה כי טוענים שהעסק לא פעיל? כל אלה לא קשורים לעבודתנו. בנוגע לאתר שכן בנינו ועומדים מאחוריו, אין לנו יכולת להתחייב בפני לקוח על החזר כספי במידה ולא יקבל תוצאות. אני לא חוזה עתידות. שרה התעקשה שכן, אנחנו התעקשנו שלא, ולמרות זאת ניסנו כמיטב הידע שלנו לנסות, להניע ולקדם מכירות. למי שלא מאמין, מצרף את החשבונית, בה כתוב במפורש – בניית אתר. לא חבילת שיווק כמו שהיא טוענת”.

Subscribe
Notify of
guest
44 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דניאל
דניאל
1 שנים

תתבעו אותו בבית משפט אמיתי ולא בבית המשפט של הרשתות החברתיות. אם הוא באמת הונה אתכם, שישלם ממיטב כספו את מה שבית המשפט יחליט! אבל כל השטויות האלה של לפרסם ברשתות בלי לפעול מעבר זה לא מועיל.

גיא
גיא
1 שנים

על תביעה בבית משפט שמעתם? למה ברשתות החברתיות ולא שם?

אילה
אילה
1 שנים

מתאים לאופק ,הוא שקרן פתלוגי ,נחשפנו לטרלול שלו באח הגדול.