חשיפה ראשונה: מנחת האח הגדול ברשת נחשפת ומעוררת סערה!

חשיפה ראשונה: מנחת האח הגדול ברשת נחשפת ומעוררת סערה!חשיפה ראשונה: מנחת האח הגדול ברשת נחשפת ומעוררת סערה!

האח הגדול ביי לארז וקורין, לא תאמינו מי תנחה במקומם!

כבר נמצאה מחליפה מפתיעה לאח הגדול יורם זק, ועכשיו המנחה החדשה הנבחרת נמצאת במשא ומתן מתקדם. צפו להפתעה

שלומית מלכה תאייש את הצלע הנשית בהנחיית "האח הגדול" ברשת

אז תחזיקו חזק, הפנים אותן אתם ככל הנראה עומדים לראות פעמיים בשבוע בפריים טיים הן לא אחרות מאשר הנשואה הטרייה שלומית מלכה, שנמצאת במשא ומתן מתקדם עם ההפקה. כן כן, נכון שחלק מהאנשים לא אהבו את ניסיון ההנחיה הקודם שלה בדה וויס, אבל נראה שצוות ההפקה החדש התאהב בגומות של הדוגמנית היפה וליהק אותה לאחד התפקידים הנחשקים בטלוויזיה.

שלומית מלכה האח הגדול רשתעוד לא נכנסה לנעלי המנחה וכבר עולות הביקורות

בתגובות ראשונות לפרסום של צבא האח הגדול לעלייתה של שלומית מלכה לעמדת מנחת "האח הגדול" ברשת התקבלו תגובות לא כל כך חביבות ואף זועמות מצד הגולשים והטוקבקסטים שלא היו מרוצים מעבודה שלה כמנחה בדה וויס וחושבים שהתפקיד צריך להיות של מישהי שיכולה להחזיק את הנחיית התוכנית, האם אתם מסכימים?

מה דעתכם על השיבוץ של שלומית מלכה? כתבו לנו בתגובות בהמשך העמוד!

מזכיינית ערוץ 2 רשת טרם נמסרה תגובה.

מתוך TMI – למקור הכתבה לחצו כאן

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – חשיפה ראשונה: מנחת האח הגדול ברשת נחשפת ומעוררת סערה! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. חשיפה ראשונה: מנחת האח הגדול ברשת נחשפת ומעוררת סערה!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  חשיפה ראשונה: מנחת האח הגדול ברשת נחשפת ומעוררת סערה!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – חשיפה ראשונה: מנחת האח הגדול ברשת נחשפת ומעוררת סערה!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!