בר רפאלי וצביקה הדר ינחו את האח הגדול ברשת!?

בר רפאלי וצביקה הדר ינחו את האח הגדול ברשת!?

ישנן כבר אינספור שמועות וספקולציות סביב הניסיון לנחש מי יהיו המנחים הבאים של התוכנית המצליחה "האח הגדול". וכעת מגיעה התשובה הרשמית, ולא, לא מדובר בשלומית מלכה. התוכנית כפי שהכרתם אותה עד עכשיו כבר לא תהיה אותו הדבר בעקבות המעבר מ"קשת" ל"רשת", בחודשים האחרונים התפרסם כי יורם זק, זה שביים ועמד מאחורי קולו של האח יוחלף באשה.

בר רפאלי תנחה את האח הגדול ברשתבר רפאלי תנחה את האח הגדול ברשת?

הדוגמנית והמגישה, בר רפאלי, תנחה את תוכנית הריאליטי "האח הגדול" שתעבור לערוץ 13 של רשת בנובמבר. עד כה הנחתה רפאלי את התוכנית "אקס פקטור", שעונתה הקרובה צפויה לעלות בקרוב.

ההערכות הן ש"אקס פקטור" תרד מהמסך בהמשך. ככל הנראה, רפאלי תנחה את התוכנית עם צביקה הדר. רפאלי עידכנה הבוקר בחשבון האינסטגרם שלה לוגו של "האח הגדול" כדי לעדכן על המהלך הצפוי.

רפאלי העלתה את הפוסט, לאחר שגופי התקשורת קיבלו מידע על התחמתה ופנו בתגובה לרשת. מרשת נמסר בנוגע לשילובו של הדר לצדה של רפאלי: "אין תגובה".

בר רפאלי חושפת את זהותה כמנחה בצורה מרומזת בחשבון האינסטגרם שלה:

אז קבלו את בר רפאלי, הטופ מודל הבינלאומית שנבחרה להנחות את תוכנית הריאלטי הפופולרית האח הגדול. רפאלי שאומנם נמצאת בהריון מתקדם צפויה ללדת עד שהתוכנית תעלה בעונתה החדשה ולשוב חזרה למסך להנחות את "האח הגדול". אם הדברים ייסגרו לפי המתוכנן, לצידה יגיש ככל הנראה המנחה צביקה הדר.

צביקה הדר ינחה את האח הגדול ברשת?צביקה הדר ינחה את האח הגדול ברשת לצד רפאלי?

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – בר רפאלי וצביקה הדר ינחו את האח הגדול ברשת!? – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. בר רפאלי וצביקה הדר ינחו את האח הגדול ברשת!?

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  בר רפאלי וצביקה הדר ינחו את האח הגדול ברשת!?

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – בר רפאלי וצביקה הדר ינחו את האח הגדול ברשת!?, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!