נשבר הלב: הבחור שהתחתן בבית הגדול שם קץ לחייו

נשבר הלב: הבחור שהתחתן בבית הגדול שם קץ לחייונשבר הלב: הבחור שהתחתן בבית הגדול שם קץ לחייו

לפני כ-3 שנים בעונה ה-6 של האח הגדול, לאחר שהחתונה של הזוג באולם בבאר שבע נדחתה בעקבות מבצע צוק איתן, נישאו אלירן חברי ורותם ועגנון בבית האח הגדול ברגע מרגש ובלתי נשכח, לפני כ-48 שעות, החתן אלירן חברי שם קץ לחייו על פי השמועות.

צבא האח הגדולרגע החתונה בבית האח הגדול עונה 6

על אף שהזוגיות של אלירן ורותם לא צלחה את מבחן הזמן והזוג הספיק כבר לעבור תהליך גירושין, אלירן שמר על שמחת חיים וגם דאג תמיד להיות בסביבה אוהבת ותומכת של החברים והמשפחה.

החברים כואבים את מותו של אלירן בקיר של פרופיל הפייסבוק שלו:


"אני יושב ורושם את זה וקשה לי להאמין שאני צריך לדבר עליך בלשון עבר. כמה קשה כמה פשוט בלתי נתפס ובלתי ניתן לעיכול. התחלתי את השנה החדשה עם פצע ענק בלב שהשאיר המון אנשים עם פה פעור. היית בנאדם כל כך שמח, בעל שמחת חיים שאין כמותה! ליבך היה גדול ואכפתי שהכי אהב לעזור ולשמח אחרים!
עברו 44 שעות מהרגע ההוא ומאותו רגע אין רגע שהתמונות והזיכרונות שעברנו יחד לא רצים לי בראש. איך אהבתי את האופי שלך ואת האישיות שלך. נשארתי עם שאלות מרובות שאת התשובות אליהם לא אקבל אף פעם,קשה להאמין !!
חבר שלי אני אוהב אותך ומתגעגע ??!
שיהיה שבוע טוב ומבורך שנדע רק בשורות טובות . אל תתנו אף פעם לבנאדם להרגיש לבד !!
תפרגנו את אהבתכם לסובבים אתכם ואל תתנו לאגו מקום ."

 – אלירן חברי ברגע החתונה בבית האח הגדול.

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – נשבר הלב: הבחור שהתחתן בבית הגדול שם קץ לחייו – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. נשבר הלב: הבחור שהתחתן בבית הגדול שם קץ לחייו

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  נשבר הלב: הבחור שהתחתן בבית הגדול שם קץ לחייו

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – נשבר הלב: הבחור שהתחתן בבית הגדול שם קץ לחייו, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!