אביחי אוחנה סוף סוף מקבל את מה שכל כך רצה בבית האח הגדול!

אביחי אוחנה סוף סוף מקבל את מה שכל כך רצה בבית האח הגדול!אביחי אוחנה סוף סוף מקבל את מה שכל כך רצה בבית האח הגדול!

אומנם הוא זכה בפרס הגדול ויצא מבית האח הגדול עם דירה וכמובן גם זכה בליבה של מעיין.. אך היה דבר אחד שאביחי אוחנה נורא חשק בו ולמעשה לא הפסיק לדבר עליו בבית!

אביחי אוחנה סוף סוף קיבל קמפיין ראשון לפיוז טי!
באינסטגרם של אביחי פורסם פוסט שבו נראה אביחי מחייך מקיר אל קיר בעודו מחזיק בקבוק פיוז טי עם הכיתוב: "עוד 20 פיוזים ואני מתארגן על כרטיס לטומורולנד! אוספים פיוזים וזוכים במתנות בטעם שלכם !! ארוחות , הופעות , גאדג'טים ועוד… נו אז למה אתם מחכים ? 
כנסו עכשיו ללינק בפרופיל של @fuzetea_il "

מפרגנים לאביחי על הקמפיין שלו לפיוז טי? כתבו לנו בתגובות בהמשך העמוד מה דעתכם!

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – אביחי אוחנה סוף סוף מקבל את מה שכל כך רצה בבית האח הגדול! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. אביחי אוחנה סוף סוף מקבל את מה שכל כך רצה בבית האח הגדול!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  אביחי אוחנה סוף סוף מקבל את מה שכל כך רצה בבית האח הגדול!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – אביחי אוחנה סוף סוף מקבל את מה שכל כך רצה בבית האח הגדול!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!