האם לי לוי יוצאת עם האקס הטרי של אביבית בר זוהר?

רק לפני חודשיים אביבית בר זוהר ובן זוגה איש העסקים המיליונר ובין היתר מייסד של "המרכז הארצי לתרומות צדקה ועזרה לנזקקים" צחי מרקור נפרדו אחרי זוגיות צמודה ביותר שכללה גם המון נסיעות ברחבי העולם וכבר מרקור מצא לו פליטת ריאלטי חדשה לבלות איתה, ולא אחרת מאשר לי לוי הדוגמנית הבלונדינית המהממת,האקסית של יאיר נתניהו ויהודה לוי .

האם לי לוי יוצאת עם האקס הטרי של אביבית בר זוהר?
האקסית והנוכחית. לוי ובר זוהר

אחרי הכחשות רבות השתיים נצפו בשדה התעופה שסבל מטעם רשות שדות התעופה לוקח להם את המזוודות. בימים האחרונים לוי שיתפה באינסטגרם על חופשה בהוליווד, לוס אנג'לס אך לא גילתה את זהות הנוסע שאיתה..

אביבית בתגובה:"אני לא מופתעת, ידעתי על הקשר שלהם במעורפל. הם חזרו מאל איי. אני מאד מפרגנת לו ולה, שיהיה להם בהצלחה ומגיע לו את כל הטוב שיש בעולם".

בימים טובים יותר. מרקור ובר זוהר

 רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – האם לי לוי יוצאת עם האקס הטרי של אביבית בר זוהר? – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. האם לי לוי יוצאת עם האקס הטרי של אביבית בר זוהר?

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  האם לי לוי יוצאת עם האקס הטרי של אביבית בר זוהר?

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – האם לי לוי יוצאת עם האקס הטרי של אביבית בר זוהר?, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!