לא ציפינו: דן חזר לאקסית שלו מלפני "האח הגדול"

לא ציפינו: דן חזר לאקסית שלו מלפני "האח הגדול"!

לא ציפינו: דן חזר לאקסית שלו מלפני "האח הגדול", בטח לא בנינו על מעבר של דן לפתח תקווה וחסות על שני ילדיה של אורנה אבל גם לא ממש ציפינו שהוא יחזור לאקסית שלו מימי האנונימיות. אבל כנראה שהחודשים הסגורים בבית עשו את שלהם ודן המשיך מאותה נקודה שבה הוא עצר עם מוריה. מחכים לתמונות מהמידברן, חמודים.

זוכרים שסיפרנו שלפני שדן שנכנס לבית "האח הגדול" והסתבך עם שני גולדשטיין ואז עם אורנה דנינו ואז עם עצמו, לדן הייתה מערכת יחסים אחרת בכלל עם בחורה בשם מוריה?

לא ציפינו: דן חזר לאקסית שלו מלפני "האח הגדול"
לא ציפינו: דן חזר לאקסית שלו מלפני "האח הגדול"

לכתבה המלאה כנסו לכאן
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9. לא ציפינו: דן חזר לאקסית שלו מלפני "האח הגדול" עונה 9 בקרוב על המסך!