עברו שלב! עדן ואנדל עברו לגור ביחד

עברו שלב! עדן ואנדל עברו לגור ביחד

עברו שלב! עדן ואנדל עברו לגור ביחד

הם אולי הזוג הכי יציב שיצא מבית "האח הגדול" (סורי מעיין ואביחי, אנחנו ננסה לפרגן לכם באייטם הבא), ועכשיו עדן ואנדל העלו שלב ביחסים ועברו לגור ביחד בדירה חדשה ביפו. אנדל, שלא תכנן לעבור לגור באיזור המרכז, עשה את הצעד המשמעותי

זוכרים שהאדמה רעדה ביום בו בישרנו לכם שעדן סבן מחפשת דירת יחיד באיזור תל אביב? כמות הטוקבקים שקיבלנו ממעריצים שחשבו שהיא נוטשת את אנדל הייתה לא הגיונית, אבל אפשר לנשום לרווחה כי התכניות השתנו לחלוטין.

אז נכון בזמן שעדן חיפשה דירה בתל אביב ותיכננה לגור לבד, אנדל נשאר אדיש לסיטואציה והצהיר שהוא נשאר בבית הוריו באשדוד. האדישות של אנדל לא האריכה ימים וככל שהזמן עבר קצת ואיתו הגיעו השקות, אירועים וצילומים באיזור המרכז קרו וכנראה גרמו לאנדל לרצות לעבור לגור עם עדן ולהיות קרוב לעניינים.

לכתבה המלאה כנסו לכאן
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב!