אורנה דנינו מתפייסת עם מעיין אשכנזי

אורנה דנינו מתפייסת עם מעיין אשכנזי

אורנה דנינו מתפייסת עם מעיין אשכנזי

השחרות הדדיות, האשמות ומריבות היו מה שראינו ממעיין אשכנזי ואורנה דנינו, מי שהיו חברות טובות לבית "האח הגדול", ויצאו ממנו לעולם שבו הן אויבות. אבל כנראה שהיעדר הלחות באילת עושה את שלו ותמונה של השתיים עם אביחי וקבוצת חברים גרמה לנו לשפשף את העיניים כי כאילו יש לנו דלקת אבל תודו שמדובר בהפתה.

אנחנו לא באמת מבינים איך קרה שמעיין אשכנזי ואורנה דנינו היו חברות כל כך טובות בבית "האח הגדול" אבל חמש דקות לתוך המציאות, הן הפכו לחברות לשעבר שלא מהססות להביע סלידה האחת מן השנייה.

התבטאויות קשות, חילופי האשמות וחוסר חיבה הדדי היו מה שראינו מהשתיים עד כה, בדיוק בגלל זה היינו מאוד מופתעים לגלות שאת הסופ"ש האחרון השתיים העבירו באילת כשנראה כאילו לא החליפו השחרות מעולם.

לכתבה המלאה כנסו לכאן




עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב!