מזל טוב: מעיין ואביחי עוברים לשלב הבא בזוגיות!

מזל טוב: מעיין ואביחי עוברים לשלב הבא בזוגיות!
מזל טוב: מעיין ואביחי עוברים לשלב הבא בזוגיות!

מזל טוב: מעיין ואביחי עוברים לשלב הבא בזוגיות!

כבר חודשיים שמעיין אשכנזי ואביחי אוחנה מחוץ לבית ״האח הגדול״, ובינתיים, טפו טפו, העסק עובד לא רע. עכשיו הם רוצים לשכור ביחד דירה באזור המרינה בהרצליה.

זה הזמן לעדכן גם שאשכנזי נבחרה על ידי מינהלת ליגת העל בכדורסל להנחות את האירועים המלווים את משחקי הפיינל פור הישראלי, ותפגוש בקרוב את מיטב השחקנים בישראל.


לכתבה המלאה כנסו לכאן
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב!