תאלין: "מהילד השבור והדכאוני הפכתי לאישה מצליחה"

תאלין: "מהילד השבור והדכאוני הפכתי לאישה מצליחה"תאלין: "מהילד השבור והדכאוני הפכתי לאישה מצליחה"

אחרי שכיכבה ב"אח הגדול", מיס טרנס ישראל תאלין אבו חנא עולה לבמה כדי לגלם בהצגה חדשה את אחת מהטרנסג'נדריות הראשונות בישראל. למרות שהיא זוכה לאהבת הקהל ולחיבוק חם, היא עדיין מחכה שאבא שלה יקבל אותה כמו שהיא. ראיון עם אישה אמיתיתזה הזמן לעדכן גם שאשכנזי נבחרה על ידי מינהלת ליגת העל בכדורסל להנחות את האירועים המלווים את משחקי הפיינל פור הישראלי, ותפגוש בקרוב את מיטב השחקנים בישראל.

הפעם הראשונה שבה תאלין אבו חנא (22) שמעה על המושג טרנסג'נדריות הייתה בגיל ההתבגרות. היא נסעה מנצרת, עיר הולדתה, לבקר ידיד בעיר הגדולה תל אביב. בדירה שלו היא פגשה אישה טרנסית שסיפרה לתאלין את סיפור חייה. "הייתי בטוחה שהיא עישנה משהו או שהיא השתגעה, לא הבנתי על מה היא מדברת", אבו חנא נזכרת. "ואז ידיד שלי הסביר לי שהיא נולדה זכר, שהיא כמוני, טרנסית. הוא עבד כמעצב שיער ובאותו יום הוא איפר אותי ושם לי פאה. 'את תהיי אישה, ואישה יפה' הוא אמר לי. זה היה כמו חלום שלא רציתי שייגמר".

"התלבשתי כמו גבר וזאת הייתה תחפושת". תאלין אבו חנא

מאז, אבו חנא הפכה לאישה שתמיד הרגישה שהיא. עם זכייה בתואר מיס טרנס ישראל, קמפיינים והשתתפות בעונה השמינית של "האח הגדול" – היא נחשבת לסמל וגאווה של הקהילה הטרנסג'נדרית. עם מעמד מחייב שכזה, היא בקרוב תככב בהצגה החדשה "לזאת יקרא אישה", ותגלם את אפרת טילמה, אחת הטרנסג'נדריות הראשונות בישראל.
"לאפרת יש סיפור חיים מעניין והרגשתי הזדהות איתה. גם אני טרנסית וגם אני עברתי את אותם תהליכים שהיא עברה לפני 50 שנה. היום היא בת 72 ואני משחקת אותה כשהייתה בת 18", אבו חנא מספרת. "יש לי סצנות מאוד חזקות והרבה פעמים בכיתי במהלך החזרות".לכתבה המלאה כנסו לכאן
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב!