דן רושנסקי ושרון גל יצאו לבלות יחד

דן רושנסקי ושרון גל יצאו לבלות יחדדן רושנסקי ושרון גל יצאו לבלות יחד

אם הייתם שואלים אותנו לפני שלושה חודשים מי הדיירים מבית "האח הגדול" שישמרו על קשר אחד עם השני – האופציה האחרונה שהיינו מעלים היא שרון גל ודן רושנסקי. השניים הפתיעו אותנו לחלוטין ויצאו .לבלות ביחד

כשלושה חודשים בלבד אחרי שיצאו מבית "האח הגדול", זה מרגיש לנו שכל יוצאי הבית כבר מצאו את הכיוון שלהם, והקשרים החברתיים ההדוקים שיחזקו בבית לא הצליחו לשרוד את מבחן הזמן, השגרה והמציאות.

מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה ניתקו קשר עם החברה הכי טובה שלהם בבית, הלוא היא אורנה דנינו, שני גולדשטיין ועומר גורדון כבר לא כל כך קרובים לעדן סבן ואנדל קבדה, ואפילו חמימו, שהצליח להתקרב ללא מעט אנשים בבית, נמצא מרבית הזמן בצפון הארץ ושומר על קשר מרחוק.

נראה לנו שעלינו על משהו חשוב ממש | צילום: אביב חופילכתבה המלאה כנסו לכאן
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב!