עדן סבן מגיבה לשמועות על הפרידה מאנדל

עדן סבן מגיבה לשמועות על הפרידה מאנדלעדן סבן מגיבה לשמועות על הפרידה מאנדל

גם אתם שמעתם לאחרונה לא מעט מעריצים ועוקבים של עדן סבן ואנדל קבדה אומרים שהם פרודים? אתם כנראה לא היחידים, בעיקר בשל העובדה שאנדל מחק (והחזיר) את חשבון האינסטגרם שלו. עכשיו עדן מגיבה על מה שבאמת קורה בין השניים.

עדן סבן ואנדל קבדה יצאו מבית "האח הגדול" כזוג ומאז הם רק מוציאים לנו את העיניים בתמונות זוגיות ומעוררות קנאה. למרות שהשניים עברו לאחרונה להתגורר יחד בדירה ביפו והתגאו במערכת היחסים היציבה שלהם, שמועות בנוגע למערכת היחסים בין השניים צצו לא מעט בתקופה האחרונה.

כפי שסיפרנו לכם לאחרונה, אנדל קבדה עובר משבר לא פשוט בכלל והחליט לקחת צעד אחורה מאור הזרקורים. הוא מחק את חשבון האינסטגרם שלו (בו היה פעיל) ומקביל גם סבן הסירה מחשבון האינסטגרם שלה את כל התמונות עם אנדל. למה? שאלה טובה.

השמועות סביב הנושא רק הלכו וגברו, כשמסביב אנשים ומקורבים לשניים לא הפסיקו לדבר על כך שבני הזוג נפרדו ומחיקת התמונות המשותפות מהאינסטגרם רק יכולה להעיד ולהוכיח שמדובר במשבר זוגי עמוק יותר ממה שחשבנו – ולא רק במשבר אישי שאנדל עובר בו הוא מעדיף בסך הכל לברוח קצת מהביצה המקומית.לכתבה המלאה כנסו לכאן
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב!