לא נחים לרגע: מעיין ואביחי משתדרגים

לא נחים לרגע: מעיין ואביחי משתדרגיםלא נחים לרגע: מעיין ואביחי משתדרגים

שלושה חודשים עברו מאז שאביחי אוחנה הוכרז כזוכה העונה השמינית של "האח הגדול". מאז הוא ומעיין בעיקר התרגלו לחיים בחוץ ולבלות בהשקות, אבל עכשיו הם החליטו לקחת את התהילה צעד אחד קדימה ולחתום בסוכנויות שונות.

מעיין ואביחי החליטו לאחרונה לעלות את היחסים ביניהם שלב ולשכור יחד דירה זוגית ומפנקת בהרצליה, אך בזמן שהזוגיות בין השניים פרחה וכולנו נחשפנו לתמונות דביקות בעמודי האינסטגרם שלהם – הקריירה של השניים לא נסקה ודקות התהילה עברו בעיקר בבילויים של השניים באירועים שונים.

אהובי❤️

A post shared by Maayan Ashkenazi (@maayan__ashkenazi) on

רק לפני זמן קצר סיפרנו לכם שמעיין אשכנזי החליטה לזנוח את אור הזרקורים כשהיא הודיעה שהיא חוזרת לאמן, כפי שעשתה לפני שנכנסה לבית "האח הגדול". מעיין השתדרגה בסטודיו חדש ובלקוחות שהגיעו אליה לאימונים אישיים, אך כעת מתברר שזה לא מספיק לה והיא רוצה לטעום מהכל.לכתבה המלאה כנסו לכאן
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  זה קרה: אביחי אוחנה הולך לככב על המסך שלכם בקרוב!