שוקינג: גם אלירז שדה קיבל הצעה מפתה במיוחד!

שוקינג: גם אלירז שדה קיבל הצעה מפתה במיוחד!שוקינג: גם אלירז שדה קיבל הצעה מפתה במיוחד!

אלירז שדה ואילנית לוי קיבלו הצעה מפתה, האם הם בדרך להנחיית האח הגדול?

אלירז שדה ואילנית לוי ינחו את האח הגדול

בתכניות טלוויזיה מצליחות בפריים טיים, ישנה דרישה מאוד ברורה שלצד הקאסט המעולה אותו מלהקים לתכנית, יעמוד זוג מנחים שישבה את לב הצופים. אז מה הן הדרישות להרכבת הזוג המושלם: להראות מעולה – יש, ניסיון קודם בהנחיה – צ'ק, דינימיקה מושלמת – הכי יש. אז האם הזוג הלוהט, אילנית לוי ואלירז שדה, יופיע לראשונה יחדיו על מסך הטלוויזיה בתכנית הכי מעניינת שיש?

האח הגדול אלירז שדה רשת

מקורבים המעורבים בפרטים, יודעים לספר כי ברולטת השמות שעלו כמועמדים פוטנציאליים להנחות את תכנית הריאליטי שערקה מהמתחרים ותשודר ב"רשת", נמצאים גם לוי ושדה, ששמם עלה לא פעם ואף נבדקה עימם האופציה.

השניים אמנם נמצאים בסימן שאלה לגבי כניסתם לנעליהם הגדולות של ארז טל וקורין גדעון, ויאלצו להוכיח את כישורי הזוגיות שלהם גם בסטרס של שידור חי, אבל היי, תודו שאתם אוהבים לראות אותם על המסך.

אלירז ואילנית האח הגדול

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"

למקור הידיעה והכתבה המלאה: אתר וואלה! NEWS
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – שוקינג: גם אלירז שדה קיבל הצעה מפתה במיוחד! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. שוקינג: גם אלירז שדה קיבל הצעה מפתה במיוחד!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  שוקינג: גם אלירז שדה קיבל הצעה מפתה במיוחד!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – שוקינג: גם אלירז שדה קיבל הצעה מפתה במיוחד!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!