החטא ועונשו: אורנה דנינו תובעת בענק גולשת שהלכה רחוק מדי!

החטא ועונשו: אורנה דנינו תובעת בענק גולשת שהלכה רחוק מדי!

מתמודדת האח הגדול החליטה לא לשתוק לגולשת שהכפישה אותה ברשת ותבעה אותה על לשון הרע. "דמם של מפורסמים אינו מותר, אין הם שקי חבטות"

אורנה דנינו תובעת בענקעד המשפחה – אורנה והילדים

אורנה דנינו (38), מהמתמודדות הבולטות בתכנית הריאליטי "האח הגדול", החליטה לא לשתוק לגולשת, אשר כתבה תגובית (טוקבק) ברשת הפייסבוק, בה טענה כי דנינו בגדה בבעלה לשעבר. גם אמה של דנינו הוכפשה בפוסט. היום (ראשון) הגישה דנינו תביעת לשון הרע בסכום של 70 אלף שקל נגד הגולשת, "אשר התירה את חרצובות לשונה ללא רסן, תוך ניסיון חמור לפגוע בתובעת, להשפילה ולבזותה ברבים", לשון התביעה. "דמם של מפורסמים אינו מותר", נכתב. "אין הם שקי חבטות של גולשי האינטרנט".

על פי התביעה, שהוגשה לבית משפט השלום בראשון לציון באמצעות עורך הדין שלומי וינברג, את הדברים כתבה הגולשת, תושבת שדרות, בחודש מאי, וכך כתבה הגולשת (הטעויות והיעדר סימני הפיסוק במקור): "אורנה פתחה חזית רוצה מלחמה תקבל מלחמה. רוצה שיימינג תקבל שיימינג בענק. הידעתם שאורנה בגדה באלי הגרוש שלה ולכן הם התגרשו הידעתם שגם אמא של אורנה בגדה באבא של אורנה שגם ההורים שלה גרושים".

לא מתכוננת לעבור בשתיקה  – "דמם לא הפקר".

הפרסום זכה ל-10 סימני חיבוב (לייק) וכן לשורה של תגוביות. "הפרסום התפשט ונפוץ לכל עבר ויצר נזק תדמיתי לתובעת בציבור", נכתב בתביעה. "מדובר בפרסום כוזב. התובעת ואמה מעולם לא בגדו במי שהיו בעליהן. זאת ועוד, הוריה של התובעת כלל אינם גרושים". בתביעה נטען כי אין זו הפעם הראשונה שאותה גולשת כותבת דברם בגנות דנינו בפייסבוק. דנינו מבקשת מבית המשפט, כאמור, לפסוק לה פיצויים בסכום של 70 אלף שקל וכן הוצאות משפט. עוד היא תובעת לחייב את הגולשת לפרסם הודעת תיקון והתנצלות.

לכתבה המלאה ולתגובת הגולשת לחצו כאן
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – החטא ועונשו: אורנה דנינו תובעת בענק גולשת שהלכה רחוק מדי! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. החטא ועונשו: אורנה דנינו תובעת בענק גולשת שהלכה רחוק מדי!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  החטא ועונשו: אורנה דנינו תובעת בענק גולשת שהלכה רחוק מדי!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – החטא ועונשו: אורנה דנינו תובעת בענק גולשת שהלכה רחוק מדי!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.